Sayfa 13/172 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. portföyün yüzde büyümesini kastedmiştim erhan. 1 ocak 100bin Tl 1 şubat ne olmuş gibi? yani kaldıraç belki farklı sistemler belki manuel müdahaleler vs. işin içine girdiğinde portföy büyümesi %kaç oldu diye?
    2018 %1500 yazdığın portföy büyümesimiydi? yani 1000 Tl portföyün 16000 Tl mi olmuştu?
    benim 2018 portföy büyümesi %150 ye yakın oldu. ( manuel işlemler vs. dahil)

2.  Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    portföyün yüzde büyümesini kastedmiştim erhan. 1 ocak 100bin Tl 1 şubat ne olmuş gibi? yani kaldıraç belki farklı sistemler belki manuel müdahaleler vs. işin içine girdiğinde portföy büyümesi %kaç oldu diye?
    2018 %1500 yazdığın portföy büyümesimiydi? yani 1000 Tl portföyün 16000 Tl mi olmuştu?
    benim 2018 portföy büyümesi %150 ye yakın oldu. ( manuel işlemler vs. dahil)
    0 manuel islemle oldu evet portfoy buyumesi maliyet dusulmus net kz
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    0 manuel islemle oldu evet portfoy buyumesi maliyet dusulmus net kz
    Üstad merakımdan soruyorum lütfen yanlış anlamayın.

Madem böyle yüksek getirili bir sisteminiz var neden burada ikinci bir sistem denemesi yapiyorsunuz. Benim böyle otomatik al-sat yapan bir sistemim olsa hiç buralarda ve ekran başında oturmam dünya turuna çıkarım.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Üstad merakımdan soruyorum lütfen yanlış anlamayın.

Madem böyle yüksek getirili bir sisteminiz var neden burada ikinci bir sistem denemesi yapiyorsunuz. Benim böyle otomatik al-sat yapan bir sistemim olsa hiç buralarda ve ekran başında oturmam dünya turuna çıkarım.

Sistemcilik sistemi oturttuktan sonra insani biraz sikiyor bir is yapiyor olmanin hazi baska oluyor ugrasacak birseyin olmasi gerekiyor. Insan kendini bosta hissediyor analiz edecek birseyin yok canin sikiliyor.

Getiri son yilda boyle onun oncesi ciddi bir zarar deneyim sureci oldugu icin total getiri yuzde 100 un biraz uzerinde kaliyor.5 yilin sonunda

2018 yilindaki hiz 2019 da da devam ederse tabiki iflah oluruz. Bakalim surec nasil isleyecek bende merak ediyorum.

Bu tur getiri yaratan bir sistem elbetteki yuksek riskde barindiriyor kendi icerisinde yuksek risk olmasaydi bu getiriyede ulasamazdik.

Bu durumda insan korkutuyor istatistiklerdeki ufak bir sapma herseyi alt ust eder. Bu sebeple daha stabil riski daha dusuk sistemleride bir b plani olarak hazirlamak arge ye devam ederek riski dusuk tutup maximum verim alabilecegim sistemleri tasarlamaya devam etmek iyi bir b plani olusturacaktir.

Belki hicbir zaman b planina ihtiyacim olmayacak ama hazirlikli olmak gerek ayrica bu is hem para kazanma saham hemde ayri bir ugras bir hobi gozuylede bakiyorum sistemlerle ugrasmak guzel heyecan verici bir teknoloji.

Bir is yapmanin bunlarla ugrasmanin bir hazi var yani icimde bende bu hazi gideriyorum hiper zenginler klasmanina henuz giremedik getirim 2018 i kapsiyor 2014 den baz alinca yuzde yuz biraz uzerinde zaten simdi onemli olan 2019 2020 yillarinin nasil gelisecegi. Asil basarinin anahtarini bu yillar belirleyecek.

Bu sure zarfindada klasik bir sistemler neler yapilabilecegini gormus ve test etmis olacagim ilerde belki bununla ilgili bir is de kurabilirim bilmiyorum simdilik boyle gidiyor nereye evrilirse artik.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5. Bu teknolojik bilgi, özgüven ve azimle bu işi başaracağına inanıyorum...Her ne kadar başarı ve başarısızlık konusu soyut kavramlarsa da, kendi adıma söyleyim şahsen ben yıllık bazda enflasyonun % 10 üzerinde getirisi olan bir sistemi oldukça başarılı bulan taraftayım...Bu tip bir anket yapmış olsaydın keşke başlangıçta, çok daha net bir projeksiyon çıkacaktı gelecek adına...Ha, ciddi ciddi cevaplayan kaç kişi olurdu bu anketi onu bilemem tabiki...

6. 1. serverdeki sistemde grafik periyodu kaç dk acaba, sürekli sabit mi periyod.

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    1. serverdeki sistemde grafik periyodu kaç dk acaba, sürekli sabit mi periyod.

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1. Servarla ilgili soru sorulmamasini en basta rica etmistim.

Anlik emir gonderiyor periyot beklemiyor

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Sistemcilik sistemi oturttuktan sonra insani biraz sikiyor bir is yapiyor olmanin hazi baska oluyor ugrasacak birseyin olmasi gerekiyor. Insan kendini bosta hissediyor analiz edecek birseyin yok canin sikiliyor.

Getiri son yilda boyle onun oncesi ciddi bir zarar deneyim sureci oldugu icin total getiri yuzde 100 un biraz uzerinde kaliyor.5 yilin sonunda

2018 yilindaki hiz 2019 da da devam ederse tabiki iflah oluruz. Bakalim surec nasil isleyecek bende merak ediyorum.

Bu tur getiri yaratan bir sistem elbetteki yuksek riskde barindiriyor kendi icerisinde yuksek risk olmasaydi bu getiriyede ulasamazdik.

Bu durumda insan korkutuyor istatistiklerdeki ufak bir sapma herseyi alt ust eder. Bu sebeple daha stabil riski daha dusuk sistemleride bir b plani olarak hazirlamak arge ye devam ederek riski dusuk tutup maximum verim alabilecegim sistemleri tasarlamaya devam etmek iyi bir b plani olusturacaktir.

Belki hicbir zaman b planina ihtiyacim olmayacak ama hazirlikli olmak gerek ayrica bu is hem para kazanma saham hemde ayri bir ugras bir hobi gozuylede bakiyorum sistemlerle ugrasmak guzel heyecan verici bir teknoloji.

Bir is yapmanin bunlarla ugrasmanin bir hazi var yani icimde bende bu hazi gideriyorum hiper zenginler klasmanina henuz giremedik getirim 2018 i kapsiyor 2014 den baz alinca yuzde yuz biraz uzerinde zaten simdi onemli olan 2019 2020 yillarinin nasil gelisecegi. Asil basarinin anahtarini bu yillar belirleyecek.

Bu sure zarfindada klasik bir sistemler neler yapilabilecegini gormus ve test etmis olacagim ilerde belki bununla ilgili bir is de kurabilirim bilmiyorum simdilik boyle gidiyor nereye evrilirse artik.
    Ayrıntılı açıklamalar için teşekkürler.

Sistem bugün ne yaptı merak ediyorum alışkanlık yaptı artık her akşam bakıyorum.

Sayfa 13/172 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •