Special Days Image
Sayfa 132/172 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. vuhu 3 server ilk vurgununu yapti...

Aksam mesai var bana islemler ile excel tablom ile gercek hesap arasi daki korelasyonu maliyetleri olcecegim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Makdos sunucusu bana 3 gün içinde parolanı değiştir yoksa sunucuyu baştan başlatacağım diyor. Desteğe başvurdum evet reboot yapar diye cevap verdiler.

Böyle zorunluluklar canımı sıkmaya başladı. Sen nasıl yapıyorsun erhan bu işi

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Makdos sunucusu bana 3 gün içinde parolanı değiştir yoksa sunucuyu baştan başlatacağım diyor. Desteğe başvurdum evet reboot yapar diye cevap verdiler.

bende öyle bir uyarı muyarı gelmedı acıkcası.

zaten 3 5 ayda bır makınayı restartlamak ıyıdır kendıne gelır makınanın ram belleklerı fılan. Uyarıyı dıkkate alma istersen.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Parola kullanim suresi ayarlanabiliyor, suresiz yaparsaniz problem ortadan kalkacaktir.
     Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Makdos sunucusu bana 3 gün içinde parolanı değiştir yoksa sunucuyu baştan başlatacağım diyor. Desteğe başvurdum evet reboot yapar diye cevap verdiler.

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. beynim yandıda hesaplamalarıma göre hata yoksa.

simulasyona göre 25 puan eksık kazanmışım bu 25 puan bsmw denmı gitti endeks fıyatından dolayımı kaynaklandı tam çözemedık zaten beynımden dumanlar cıkıyor.

hesapları tutmaya devam edecegım ıcın nihayetinde simulasyonla gerçek hesabın arasındakı farkı bulabılecegım.

Ancak genel anlamda çok küçük bir farkın cıkmıs olması beni tatmın etti.

6. Madem bu ise bu kadar kafa yoruyorsunuz ahlatcinin bu cumartesi Sarıyer'de semineri varmış , gidin de biraz mürekkep yalayin belkim faydası olur.

7. Seni görelim viper öyle konuşmakla olmuyor

Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Madem bu ise bu kadar kafa yoruyorsunuz ahlatcinin bu cumartesi Sarıyer'de semineri varmış , gidin de biraz mürekkep yalayin belkim faydası olur.
    Erhan hoca candır gerçeğe en yakın verilerle hesap yapıyor algoritmik Trade konusuna gelince dünya genelinde nerdeyse tek yönlü işlemler %30 lara düşmüş algoritmik trade edenler gelişmiş ülkelerde %70 lere varıyor tüm dünya geri zekalı sadece biz mi akıllıyız ? Kaldıracdan korkuyor isen zaten trade konusunda başarızsın demektir tavsiyem önce manuel trade etmeyi gören sonrada kendi öğrendiğin Trade sistemi algoritmaya uygula bak bakayım neler oluyor ...

8. Ben size dedim

Yani dedim ki mademki bu kadar meraklisiniz algoritmik trade e bunun semineri varmış gidin bi dinleyin belki faydası olur dedim

Bu bir

İkincisi

Kaldiractan korkmak yada korkmamak başka , kaldiractan medet ummak başka

İndikatorlere ortalamalara bakmak başka , sürekli bunları bilgisayara optimize ettirip optimizasyondan medet ummak başka

Umarak yaşayan micarak ölür gringo demişti Western fiminde bir silahşör diğerine

tekrar edeyim

Kaldiractan ve optimizasyondan medet umanin sonu dit dit dit ...... Olur

Bana kızmayın uyarıyorum işte yoksa sen istersen günün 24 saati optimizasyon yapıp , ustune de 1 e 10 kaldıraç beni kesmez , 50 de kesmez , 100 ehhh ama 1000 olsa daha iyi olur diyerek işlem yap

bana ne la sanki benim paramla mi oynuyon

Çok da fifi

Sayfa 132/172 İlkİlk ... 3282122130131132133134142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •