Sayfa 133/172 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1.  Alıntı Originally Posted by viper Yazıyı Oku
    Ben size dedim

Yani dedim ki mademki bu kadar meraklisiniz algoritmik trade e bunun semineri varmış gidin bi dinleyin belki faydası olur dedim

Bu bir

İkincisi

Kaldiractan korkmak yada korkmamak başka , kaldiractan medet ummak başka

İndikatorlere ortalamalara bakmak başka , sürekli bunları bilgisayara optimize ettirip optimizasyondan medet ummak başka

Umarak yaşayan micarak ölür gringo demişti Western fiminde bir silahşör diğerine

tekrar edeyim

Kaldiractan ve optimizasyondan medet umanin sonu dit dit dit ...... Olur

Bana kızmayın uyarıyorum işte yoksa sen istersen günün 24 saati optimizasyon yapıp , ustune de 1 e 10 kaldıraç beni kesmez , 50 de kesmez , 100 ehhh ama 1000 olsa daha iyi olur diyerek işlem yap

bana ne la sanki benim paramla mi oynuyon

Çok da fifi

1 kullandığınız dil insanların emeğini hiçe sayıp alay edercesine Erhan hocayı bilmem belliki adam melek gibi ben olsam Tepkim farklı olur..
    2. İndikatör ortamalar sürekli optimizasyon diye birsey yok Enson sistemi realde kullandığı 2-3 yol önce yazılmış dokunulmaz kullanılır sizin kastettiğimiz algoritmacılar 2-3 aylık verilere göre sürekli optimizasyon yapanlar... kaldıraç olayına gelince tabiki büyük tehlike orda haklısınız matematiği yetmeyen kendi riskini oyun planını kuramayan insan İçin , ancak Erhan hocanın anlattığı örnekteki sistem dokunup müdahale edilebilen sistem değil kaldıraç oranı 3 e sabitlenmiş bir sistem o sistemi görsel olarak inceledim oyun planı olmadan çıplak haliyle 2008 krizi, gezi, darbe vs hepsinde rekt olmadan çıkmış bir sistem onca GAP açılışlara rağmen .. buradaki amaç 1 koyup 100 almak değil hiç PC başına oturmadan banka faizinin ortalama yıllık olarak bir kaç katını alabilmek inanın büyük başarıdır bu
    3 Neden kızalım sadece verilen emeği görünce insan birazda olsa saygı bekliyor emeği ben vermediğim halde yazma gereği duydum siz düşünün ..

2. Erhan beni bilir sen sıkıntı yapma sana düşmez

Bir diyecekse o der

3. Der demez o beni ilgilendirmez paylaşımlarını değerli bulduğumdan tepkisiz kalamadım. burda binevi algoritmik trade ‘ in psikolojini karlışabilecek zorlukları süreçleri aktarıyor bir önceki yazınla gerçekte olanların arkasındaki tezatlığı görmeyip hala bu şekilde cevap veriyorsan o senin sorunun..

4. Arkadaşlar sıkıntı yapmaya gerek yok...

Biz burada bilgi paylaşalım, birilerine fayda sağlayabiliyorsak yaptığımız iş faydalıysa ne ala.

Yaptığımız şey faydasız ise elbetteki eleştirilere de açığız yeni fikirlere de.

Karşı olduğum tek şey. Bu işi yapmayın kapatın gidin hiçbir yöntemle para kazanamazsın ister manuel ister algorıtmık farketmez pılınızı pırtınızı toplayın gidin şeklinde, yada bunu ima eder söylemlere karşıyım. Buradaki paylaşımlarda bir sıkıntı varsa bunu eleştirip alternatif yöntemi veya olması gereken neyse onu anlatabilirsiniz. Hatta sizin yönteminizle diğer yöntemleri karşılaştırıp muhasebesini de yapabiliriz.

Mesela bear bull geldi benim yöntemim bu dedi bakalım hesap kitap tutacakmı dedi. Yine keza ben her hafta sistemi oldugu gıbı paylasıyorum aynı zamanda diğer serverimda yaptıgım gelişmeleri aktarıyorum vesaire.

Sizde gelin manuel trade de mi başarı sağlıyorsun Çek extranın fotoğrafını at şu yöntemlerle bakın bu parayı kazandım diyin. Yani fayda sağlayabilecekseniz gelin yazın. Yöntemi söylemesenizde olur ilham olması açısından da extranızı paylaşabilirsiniz. Portföyleride kapıştırabiliriz bu arada ha bak aklıma yeni bir fikir daha geldi

Yani insanlara fayda sağlayacak paylaşımlar yapalım güzel güzel geçinelim ne alıp vermediğimiz var ki birbirimizle ne kadar tanıyoruz ben size bir kazık atmadım sen bana bir kazık atmadın gerek var mı böyle şeylere. Eleştiri ve karşıt görüşler olmalı ancak bunları dayanaklarla ve alternatif yöntemlerle sunmak önemli.

Mesela diyelimki biz düz dünya savunucularıyız. Viperde yuvarlak dünya savunucusu olsun. Gelir dersinki dünya yuvarlaktır çünkü; .................................... güneş böyle mevsimler falan fistan neyse açıklamasını yaparsın. Bu şekildeyse sorun yok konuşalım tartışalım bu bir zenginliktir. Farklı ve karşıt görüşler.

Ancak benim gördüğüm kadarıyla şöyle bir tartışma içerisindeyiz.

Bize göre dünya düzdür diyelim biz onu savunuyoruz. Vipere göre;

Düz dünyamı dünyanın düzü yuvarlagı mı olurmuş olmaz. Olmaz kardeşim ya dünya dünyadır işte. Yuvarlağına düzüne gerek yok ihtiyaç yok. hiçbirşeye kafa yormanıza gerek yok yaw. Birşey yapmayın yaşayın gitsin dünyayı.

Viper bunu savunuyor gibi. Hani bizim bir tezimiz var ancak karşı tarafta bir anti tez yok boşvermişlik var yani. Sistemcilikmi olmaz yaw. Bunla olmazsa neyle olur sorusuna karşılık hiçbirşeyle olmaz boşa kürek çekiyorsunuz herşeyi boşverin borsa morsa işleri gerek yok paranızı gidin harcayın der gibi yani.

Neyse hafta bitiyor bakalım neler olacak
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5. Bugün sunucuyu kontrol ettiğimde ideal kapalıydı. Sunucu kendinimi başlatmış ne yapmış anlamadım. Sunucuyu açtığımda sunucu yönetimi diye bir panel açıktı.

Sunucu yönetimi (Service Maneger) ayarlarında yapmamız gereken bir ayar varmı. Böyle sunucu habersiz sunucuyu tekrar başlatmasın. Şu an default ayarlarında duruyor.

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Bugün sunucuyu kontrol ettiğimde ideal kapalıydı. Sunucu kendinimi başlatmış ne yapmış anlamadım. Sunucuyu açtığımda sunucu yönetimi diye bir panel açıktı.

Sunucu yönetimi (Service Maneger) ayarlarında yapmamız gereken bir ayar varmı. Böyle sunucu habersiz sunucuyu tekrar başlatmasın. Şu an default ayarlarında duruyor.
    Tum ayarlari kapat guvenlik onlemleri guncellestirmeler vesaireler. Uyari verir zaten kapatacagi zaman seans kapaliyken bi ac kapa yap bi 5 6 ay kafa rahat takilirsin
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

7. Araçlar -- hizmetler --- windows uptade i manuel yapman lazım beni başıma da gelmişti. Team viewer ı kesintisiz çalıştırabilen var mı.

8.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Araçlar -- hizmetler --- windows uptade i manuel yapman lazım beni başıma da gelmişti. Team viewer ı kesintisiz çalıştırabilen var mı.
    Telefon icin android rdp lite programini kullaniyorum.

Pc icinde calistira mstsc yazip oradan giriyorum

Sayfa 133/172 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •