Sayfa 15/172 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. En son koyduğunuz resimdeki sarı renk grafik, yeşl renk grafik, ve mavi çizgi ne anlama geliyor.

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. artık video çekeceğim 20 defa acıkladım ama hala OK'ların ve renklerın ne anlama geldiğini anlamayanların olduğunu görüyorum. Sadece siz değil özeldende soruyorlar. Sizde haklısınız tabi sonuçta algorıtmık trade insanlar yeni yeni aşına oluyor.

Bir video ile aktarayım herkes anlasın sorana video linkini verecem artık. Şimdi hazırlıyorum.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Tebrikler Erhan Bey . Merakla takip ediyorum .

4.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    En son koyduğunuz resimdeki sarı renk grafik, yeşl renk grafik, ve mavi çizgi ne anlama geliyor.

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    direk link https://youtu.be/HkxPzol47_g
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5. Eline sağlık Erhan hocam pür dikkat takipteyiz almaya çalışıyoruz bu işleri saolun. ..

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Erkan bey video için çok teşekür ederiz. Zahmet edip o saatte bile bilgilendirme amaçlı video çekmişsiniz. Yardımsever bir insansınız takdir ediyorum.

7. Erhan bey,
    video anlatım süper olmuş,emeğine sağlık.

8. Öğrenmek için, Erhan beye danışmak istedim.
    Hisse senedi grafiklerinde günlükte ,örneğin 20 günlük kapanış ortalama çizgisi 20 günün kapanışlarının 20 ye bölünmesiyle oluşan çizgi olduğunu kabul edersek.
    grafiği 15 dak lığa aldığımızda gördüğümüz ortalama çizgisi neyi ifade etmiş oluyor.Hesaplamasını nasıl yapmamız gerekir?

saygılar

Sayfa 15/172 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •