Sayfa 151/172 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Yıl sonu geldiğine göre Birde çıkarttıgım hisselerin durumunu göstereyim dedim.

WPS 3 serverin gidişatını da merak eden varsa aşağıda paylaştım. İnfo yatırıma 6. ay geçtiğimiz için daha gerisi görünmüyor. 50,000 TL ile başladı.
    WPS 2 biliyorsunuz zaten.
    WPS 1 askıda 2020 de devreye alınacak. Biliyorsunuz 2019 başında 3/2 si hava olup gitti paranın sonra da yataya sardı son 4 aydır. Bende askıya aldım, wps3 deki sistemin oturmasını beklıyordum, orası da oturdu 2020 de wps 3 deki stratejinin benzerini buraya entegre edecegım.

İşte yıl sonu böyle geldi.

YENİ YIL ÖNCE SAĞLIK, SONRA HUZUR SONRADA BOL PARA GETİRSİN.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2020 gönlüne göre olsun erhan kardeşim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,626
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    yıllık 15000 puan hedef bana göre çok ama çok az.

Erhan aylık % 10 hedef ne dersin?

1.ay 10000 = 11000
    2.ay 11000 = 12100
    3.ay 12100 = 13310 gibi gibi

gerçekleşen getiri..

gerçek hesap 1.

gerçek hesap 2.

geçen seneki olaydan sonra Sıfırdan tekrar başladım.

Karşımdakiler Kotasyon veren Piyasa yapıcılar, alın teri ile çalışıp gelirini borsaya yatıranla işim yok.

2019 sonu

ay içinde 2. hesaptan karların 1 bölümü çekilip 1. hesaba ilave yapıldığından

2. hesap kazanç % oranı fazla görünürken
    1. hesap kazanç % oranı az görünmektedir.

her 2 hesaptan da
    2020 şubat vade sonu için poz. almaya başladım.

2020 de herkese bol şanslar.
    Bear_Bull
    @BearBull26

4. Paylaşımlarına devam et abi harika gidiyorsun tebrikler.

Benimki de hedefe doğru gidiyor :=)

https://twitter.com/erhanacikgoz1/st...263881218?s=20

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5. Topic ilgisizlikten 2. sayfaya düşecek.

Erhan ben viop onsa robot bağlamayı düşünüyorum. Bir grafik seçip üzerinde optimizasyon yapıp sistemim belirlemem gerekiyor.
    Grafik olarak eldeki alternatifler Spot ons grafiği olup 24 saat işlem görmekte, diger alternatif ise viobun yakın vadedeki ons grafiğidir.

Spot onstaki grafik üzerinde belirleyecegim sistem ile viop onstaki grafik üzerinde belirleyecegim sistem nasıl fark eder, abartılı bir fark edermi. Spot grafik üzerinde sistemi seçip viop onsta işlem yapsam büyük sıkıntı olurmu.

Verecegin cevap aslında sadece ons üzerinde degil. 24 saat işlem görüpte aynı zamanda sadece türkiye piyasası saatlerinde işlem yapan ons, petrol,dax,dow, gram altın , usd try , eur esd gibi tüm enstrümanları ilgilendiriyor.

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Topic ilgisizlikten 2. sayfaya düşecek.

Erhan ben viop onsa robot bağlamayı düşünüyorum. Bir grafik seçip üzerinde optimizasyon yapıp sistemim belirlemem gerekiyor.
    Grafik olarak eldeki alternatifler Spot ons grafiği olup 24 saat işlem görmekte, diger alternatif ise viobun yakın vadedeki ons grafiğidir.

Spot onstaki grafik üzerinde belirleyecegim sistem ile viop onstaki grafik üzerinde belirleyecegim sistem nasıl fark eder, abartılı bir fark edermi. Spot grafik üzerinde sistemi seçip viop onsta işlem yapsam büyük sıkıntı olurmu.

Verecegin cevap aslında sadece ons üzerinde degil. 24 saat işlem görüpte aynı zamanda sadece türkiye piyasası saatlerinde işlem yapan ons, petrol,dax,dow, gram altın , usd try , eur esd gibi tüm enstrümanları ilgilendiriyor.
    öncelikle bu piyasaların sığ oldugunu bilmelisin.

Fiyat farklılıkları olacaktır. Ornegın 300 den AL yakar spotta, senın alışın 305 dir Vadelide bu faiz farkından ve vade farkından

Birde şu olacaktır. 300 den al yakar ancak viopta o an o dakıka 306 dir. Oradan alırsın normalde faiz farkına göre fiyatın 305 olması gerekiyordu ancak sığ oldugunda o anda olduda 306 ya cıktı vadelisi. Tam tersi 304 de düşmüşte olabilir. Bu biraz şansına iyi veya kötü olur demek zor.

Sistemin yeterince verimliyse burada bir hesap kitap çıkartman şart değil. Ancak sistemin riskliyse kaldıracı fılan ucu ucuna kullanacaksan bu hesaplar bir şaşarsa mc yersin.

Şu an ben buradakı portfoyumu Viop Gram altınında kullanmayı düşünüyorum. Düştükçe almak şeklinde.

Yazcagım sistem gram altının grafiğinden daha iyi bir kz eğrisi üretmeyecektir. BU sebeple gram altının kendı grafiği En iyi sistemin kz eğrisinden bile daha düzgün görünüyor.

beraber inceleyelim bu grafiği gram altına yazılmış bir kz grafiği olarak görebilrsiniz nihayetinde yaptıgımız şey sistem yazarak yeni bir ensturuman grafiği yaratmak. Ortaya çıkarttıgımız KZ eğrisini piyasadaki herhangibir ensturumandan AL sat Yaptırarak cıkartıyoruz. Niçin ? Mevcut ensturumanın daha düzgün ve istikrarlı bir biçimde yukarı giden bir ensturuman grafiğine çevirmek için. Daha sonra Ortaya çıkan eğriyi alıp beklemiş oluyoruz.

Yani Ha sistemin KZ EĞRİSİ ha HERHANGİBİR ENSTURUMANIN GRAFİĞİ HEPSİ AYNI ŞEY.

Yukarıda gördüğümüz grafik bir sistemin KZ eğrisi. Gram altın grafiğine yazılmış bir sistemın KZ eğrisi.

Bu sıstem nasıl calısıyor acıklayayım. Herkesede bedava olarak vereyim.

Bu sistem Gram altın piyasada işlem görmeye başladıgından bu yana LONG da beklıyor ve hiç Nakite veya şorta geçmiyor.

Yani atakan hocam öyle bir sistem yaratmalısınkı ortaya çıkarttıgın KZ eğrisi Bu yukardakı Eğriden daha iyi daha düzgün ve daha çok puan uretmelı.

Ben buradakı portfoyumu (WPS2) Bu yukardakı sıstem için kullanacam Bu sıstem 2000 Li yıllardan beri LONG da bekliyor.

Maxdd 50 puan 3 kaldıraç kurtarıyor hemen hemene.

Eğer hesaplamam yanlış değilse.

10,000 TL ana sermayen olsa bunun 3000 TL sini bu sısteme bağlasaydın son bir yılda 85 puan almış. Kayma kom 0 çünkü LONGda oylece beklıyor.

3000/25= 120 LOT * 85 = 10,200 TL kar elde edecekmışız. Son bir yılda.

7. Algoritmik trade ideal al-sat yerleri (MAE-MFE analizi).
    Attached Images Attached Images

8. SUNUCU KİRALAMAYLA İLGİLİ AMATÖR VİDEOM YAYINDA

https://youtu.be/I6FRudtJOf4

Sayfa 151/172 İlkİlk ... 51101141149150151152153161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •