Sayfa 159/172 İlkİlk ... 59109149157158159160161169 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

bunu ilk dinlediğimde yarılmıştım erhan. sistemcilere görede versiyon yapmak lazım

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Bu hafta sonu Borfin'in algoritma eğitimine gelen var mı? Daha önce giden olduysa tecrübesini paylaşabilir mi?

Teşekkürler, bol kazançlar...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

3. https://i.hizliresim.com/zyvGq9.jpg

Vadeyi uzatır, riski azaltırsak böyle güzel getiri eğrisi oluşuyor, ancak getiri azalıyor.
    Yok vadeyi kısaltıp riski artırırsak o zaman grafik çok daha inişli çıkışlı dalgalı oluyor, ancak getiri yüksek oluyor.

En iyisi vadeyi uzatıp riski azaltmak getiriyi de yüksek kaldıraçla artırmak.

Erhan hocam yanlış mı düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by HALİL KALKAN Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/zyvGq9.jpg

Vadeyi uzatır, riski azaltırsak böyle güzel getiri eğrisi oluşuyor, ancak getiri azalıyor.
    Yok vadeyi kısaltıp riski artırırsak o zaman grafik çok daha inişli çıkışlı dalgalı oluyor, ancak getiri yüksek oluyor.

En iyisi vadeyi uzatıp riski azaltmak getiriyi de yüksek kaldıraçla artırmak.

Erhan hocam yanlış mı düşünüyorum.
    Benim bir formulum var risk=getiri diye

Risk artmissa getiri de artmistir

Siz dusuk riskli bir sistem kurup yuksek kaldirac yaptiginizda aslinda risk yine yukselmis oluyor.

Her ikisinede parayi bol koy deneyimle hangisi daha rahat diye
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5. Erhan dikkatimi çeken birşey sormak istiyorum. Sistemini yaparken 5 dk grafikleri kullandığını sanıyorum. Sistemin robota bağlıyken birim grafikte işle yapıyor zannedersem. Yoksa yanlışmı biliyorum .

Sistemi hangi periyoda göre oluşturmuşsak o periyodda çalıştırmak gerekli degilmi.

Bu konuda atladığım bir şeymi var acaba.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Erhan dikkatimi çeken birşey sormak istiyorum. Sistemini yaparken 5 dk grafikleri kullandığını sanıyorum. Sistemin robota bağlıyken birim grafikte işle yapıyor zannedersem. Yoksa yanlışmı biliyorum .

Sistemi hangi periyoda göre oluşturmuşsak o periyodda çalıştırmak gerekli degilmi.

Bu konuda atladığım bir şeymi var acaba.

5 dakıkalık barlarda çalışıp anlık emir gönderiyor.

1000 Puanlık bir bar düşün 5 dakıkalık ben o barın Ortasında emir gönderiyorum ve sınyalım oraya yerleştiriyor kapanışın oldugu yere değil.

Böylece dolaylı yoldan bırım bardan emır gondermıs oluyorum.

5 dk Barın kapanışı en tepede olmasına rağmen Sinyal seviyesi barın ortasında yani ben emri o anda o 5 dakıkanın atıyorum 2. dakıkasın da gönderiyorum.

Bar oluşurken emir gönderiyorum.

Nasıl ki senin sistem bar hareket ederken AL yanıyor ancak barın kapanışla kesinleşmesini bekiyor.

O sınyal ilk yandıgı an benımkı emri gönderiyor kapanısı bekleyıp kesinleştireyim demiyor.

Ya geri düşerse diyeceksin sinyal kaybolmuyor bende bır kere yandıysa bır daha sonmez.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

7. Erham sen her şeyi milimetrik hesaplayıp işleme koyan birisisin. Böyle anlık emir üreten sistemlerin backtestleri yapılıp , performans tablosu görülebiliyormu.

8.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Erham sen her şeyi milimetrik hesaplayıp işleme koyan birisisin. Böyle anlık emir üreten sistemlerin backtestleri yapılıp , performans tablosu görülebiliyormu.

Goruluyor sadece bileske getiride gorunmuyor

Sayfa 159/172 İlkİlk ... 59109149157158159160161169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •