Sayfa 160/172 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. THE BİG SHORT MU DERSINIZ

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Bu hangi sistem Erhan?
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    THE BİG SHORT MU DERSINIZ

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu hangi sistem Erhan?
    Borsaya baktigim sistemim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Erhan hocam şu altın sistemini yapsaydık parayı koyacak yer bulamıyorduk be

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    tebrik ederim dostum. Ben manuel shortta idim ama çok yukarılardan yeter deyip kapattım, sistemsiz trade in zorlukları.

Erhan ben kendi bilgisayarımda ideal veya matrix üzerinde koşmayacak, kendi hesabını kitabını yapıp sadece neticede al sat emrini terminale gönderecek bir system tasarlamak istiyorum senin sitemlerin bu şekilde mi yoksa terminalin içine mi yazıyorsun kodu? Çok acemiyim (kod konusunda değil ama system konusunda) nereden başlamamı önerirsin?

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    tebrik ederim dostum. Ben manuel shortta idim ama çok yukarılardan yeter deyip kapattım, sistemsiz trade in zorlukları.

Erhan ben kendi bilgisayarımda ideal veya matrix üzerinde koşmayacak, kendi hesabını kitabını yapıp sadece neticede al sat emrini terminale gönderecek bir system tasarlamak istiyorum senin sitemlerin bu şekilde mi yoksa terminalin içine mi yazıyorsun kodu? Çok acemiyim (kod konusunda değil ama system konusunda) nereden başlamamı önerirsin?
    C sarp kodlamasinda iyiyim diyorsan.

Gorusebiliriz.

Benim sistem.ideale entegre idealde veri cekiyor programda hesap kitap yapiyor tekrar ideale yolluyor.

Tamamen bagimsiz bir program yaptirmak cok yuksek maliyetli
    Oncelikle bistten veri alman lazim belki aylik 10 bin tl

O verileri alacan da isleyecen sonra birde kurumunla anlasip emir yollayacan kurum sana erisim yetkisi verecek mi ? Bir suru proseduru var guvenlik acisindan kurum sana hangi gereceyle erisim acacak sikintili.

7.  Alıntı Originally Posted by zifige Yazıyı Oku
    Erhan hocam şu altın sistemini yapsaydık parayı koyacak yer bulamıyorduk be
    firsatlar havada ucusuyor. Kafayi kaldirip gorebilmek ve biraz zahmet edip ucan firsatlari ziplayip yakalamak gerekiyor.

Altin oyle viop ta oyle su sisteme gore short bassan 15 bin puan garanti cepte.

Ben server 2 de burada bahsettigim sistemdeyim

8 ay once burada duyurarak baslamistim. 4 e katladim parayi
    Extra param olsa viop short ve altinda yapardim.

Ama gerekte yok sistem zaten cok iyi gidiyor

8. Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

Sayfa 160/172 İlkİlk ... 60110150158159160161162170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •