Special Days Image
Sayfa 171/172 İlkİlk ... 71121161169170171172 SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Seneler seneler önce BMW alacam diyordum. Sanırım 8-9 yılı geçti bu hedefi koyalı.

Hisse nete de yazmıştım o zamanlar hisse.net vardı eski forum vardı.

Nihayet hedeflerimi gerçekleştirdim hatta geçtim. Hayal ettiğim kasa e46 iken, en üst boya geçip son kasayı aldım.

Adet yerini bulsun hedefimizi tamamladığımızı buraya da belirtelim.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,703
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Seneler seneler önce BMW alacam diyordum. Sanırım 8-9 yılı geçti bu hedefi koyalı.

Nihayet hedeflerimi gerçekleştirdim hatta geçtim. Hayal ettiğim kasa e46 iken, en üst boya geçip son kasayı aldım.

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Erhan. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

Hedefleri tamamlamak derken aslında hedefler hiç bitmez. biri bitse bir başkası gelebilir..

Ağırlığın hangi tarafta viop mu hisse mi vs bilmiyorum ama finansal piyasalarda işlem yapmaya da ara vermeyeceksindir umarım..

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun Erhan. Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

Hedefleri tamamlamak derken aslında hedefler hiç bitmez. biri bitse bir başkası gelebilir..

Ağırlığın hangi tarafta viop mu hisse mi vs bilmiyorum ama finansal piyasalarda işlem yapmaya da ara vermeyeceksindir umarım..
    SOn 7 yıldır algo trade yapıyorum viopta yine devam aynı düzen aynı robot sadece paranın büyük bir kısmını mala çevirerek realize ettim.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Hayırlı uğurlu olsun Erhan hocam çok yakışmış. Güle güle binin.

Hatırlıyorum 2 sene önce alacam ama şimdilik mantıklı gelmiyor demiştiniz. Hayallere ulaşmak için aynı zamanda ihtiyaçları ertelemek gerekiyor sanırım.

.

5.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Hayırlı uğurlu olsun Erhan hocam çok yakışmış. Güle güle binin.

Hatırlıyorum 2 sene önce alacam ama şimdilik mantıklı gelmiyor demiştiniz. Hayallere ulaşmak için aynı zamanda ihtiyaçları ertelemek gerekiyor sanırım.

.

Aslan alıyorsan yemini de vermen gerek, besleyemeyeceğin aslanı almayacaksın.

O bakımdan şimdi benim maaşla bu aslan beslenmez. O kısmı optimize ettim artık dolayısıyla rahat rahat binebilecem.

6. Erhan hocam hayırlı olsun.
    Yazmaya lütfeyle devam edin.
    Severek yazılarınızı okuyorduk
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

O bakımdan şimdi benim maaşla bu aslan beslenmez. O kısmı optimize ettim artık dolayısıyla rahat rahat binebilecem.

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

Sağlıklı, mutlu günlerde, kazasız, belasız...

Bir çok traderın düştüğü hataya düşmemişsiniz,
    "daha çok kapital daha çok kazanç" diye diye,
    tükenen sermayeler gördü bu gözler.

İçtenlikle tebrik ederim. Başarınız daimi olsun.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Seneler seneler önce BMW alacam diyordum. Sanırım 8-9 yılı geçti bu hedefi koyalı.

Tebrik ederim.

Sayfa 171/172 İlkİlk ... 71121161169170171172 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •