Sayfa 19/172 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    hotmaile gitmiyor olabılır yınede ekledım. yahho ve gmail olanlara kesın gıdıyor ama.
    Erhan hocam benim mail adresi hotmail olsada mail gelmiş. İlginiz için teşekkürederim.

2.  Alıntı Originally Posted by OGRENCI Yazıyı Oku
    Evet ideal kullanıyorum ...mümkün değilse sorun yok

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    benimki allak bullak burada kod paylaşım sayfasına çevirmeyeyim diye düşünüyorum. Çünkü arkası gelecektır. Amacımızın dısına cıkarız. basit bir kodlamayla kz grafiğini çizdirtebiliyorsunuz ideal sayfasından veya ideal yetkililerine bir mesajınızla bu kodu eklettırırsınız zaten basıt bır kod

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Erhan bey sizin sisteme acil bir trend lazım yoksa bu testere piyasasına fazla dayanamayacak gibi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet böyle zamanları olur işte sistemciliğin çaresizliği hissettiğin ve sisteme olan güvenin düştüğü günler daha birşey yaşamadık bunlar az bile daha kötü günlere hazırlıklı ve dirayetli olmak lazım. tamda böyle zamanlarda trendler başlar. O sebeple sabretmek gerekiyor. tam trendın başlayacağı gün sistemin fişini çektiğim çok günler yaşadım o yüzden beklemeye ve parayı sısteme bırakmaya devam zamanla şahit olacaksınız zaten gidişata haa herşey kötü gitme ihtimali var mı evet var ozman geldiğinde karar veririz.

Alıntı Originally Posted by knife_sharppp Yazıyı Oku
    Erhan hocam benim mail adresi hotmail olsada mail gelmiş. İlginiz için teşekkürederim.
    demekki her türlü mail adresine mail gönderebiliyoruz gmail olması şart değilmiş güzel.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. erhan hocam 5 dk viop verileri varsa alabilir miyim

4.  Alıntı Originally Posted by tuncahm Yazıyı Oku
    erhan hocam 5 dk viop verileri varsa alabilir miyim
    bana kızacaksınız normalde cok yardımcı olmak ısteyen bırısıyımdır fakat aldıgım bazı uyarılar vesaireler biraz frenlemem gerektiğini anladım.

Üzgünüm ama bu konuda yardımcı olamayacağım. Yani en azından ben vermiş olmayayım başkasından bulabılırsenız ondan alın ama ben vermiş olmayayım üzgünüm
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    bana kızacaksınız normalde cok yardımcı olmak ısteyen bırısıyımdır fakat aldıgım bazı uyarılar vesaireler biraz frenlemem gerektiğini anladım.

Üzgünüm ama bu konuda yardımcı olamayacağım. Yani en azından ben vermiş olmayayım başkasından bulabılırsenız ondan alın ama ben vermiş olmayayım üzgünüm
    hocam biliyorum yardımcı olmayı seven birirsiniz bu işe başlamamda çok yardımcı oldunuz hersey için tesekkür ederim.

6. erhan hocam, daha önce yapmadığımdan,
    ideali vps server a nasıl kuruyoruz, birde cep ten kontrol için hangi programı kullanıyorsunuz.
    yardımcı olabilirmisiniz?
    tşk.ler...

7.  Alıntı Originally Posted by B_E Yazıyı Oku
    erhan hocam, daha önce yapmadığımdan,
    ideali vps server a nasıl kuruyoruz, birde cep ten kontrol için hangi programı kullanıyorsunuz.
    yardımcı olabilirmisiniz?
    tşk.ler...
    vps server satın aldınız mı ?

android çin RDP

8.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    vps server satın aldınız mı ?

android çin RDP
    henüz almadım, test bittiğinde bağlamayı düşünüyorum.

Sayfa 19/172 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •