Sayfa 2/172 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Yetkisiz hocam haklisiniz ama en azindan bir bakis acisi belki cikartabiliriz.

Miriel daha iyileride var. Belkide curve fitingdir. Bilmiyorum sansimizi deneyelim.

Herkese tesekkurler
    erhan seninle bu konuda bayağı konuştuk telefonda geçmişte...Ve gayet başarılısın...Başarının arkasında dursana ....ne eveleyip geveleyon kardeşim
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    erhan seninle bu konuda bayağı konuştuk telefonda geçmişte...Ve gayet başarılısın...Başarının arkasında dursana ....ne eveleyip geveleyon kardeşim
    Abi sistem icin ugrasmadim farkli faekli testlere sokmadim klasik 5 dakikalikta calisan bir sistem ne olup ne bitecegini geecekten bende bilmiyorum. Bir baslayalim 6 ay gecsin bakalim ne yapacak
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,296
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Abi sistem icin ugrasmadim farkli faekli testlere sokmadim klasik 5 dakikalikta calisan bir sistem ne olup ne bitecegini geecekten bende bilmiyorum. Bir baslayalim 6 ay gecsin bakalim ne yapacak
    Yaparsin sen.. kuşkum yok ..mutlu ve huzurlu bir yil dilerim

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Robotun ismini Optimus prime koydum :D çok yaratıcı değilim malesef isim konusunda.

Sistem sinyanllerini bu şekilde paylaşacağım.

Talep eden olursa GMAİL olan kişilere robot her işlemde hangi fiyattan al hangi fiyattan sattığını veya hangi fiyattan nakite geçtiğini mail olarak gönderebiliyor.

İşlemi yapar yapmaz maili atıyor talep eden olursa gmailini bana versin robotun içine ekleyeceğim kod parçasıyla işlemler sizlere de mail olarak gelir.

cari bakiyemide viopa geçirdim yarından tezi yok sistemi aktif edeceğim.

HERKES İYİ YILLAR DİLLERİM...
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5. Başarılar diliyorum

6. Benim yıllar içinde gözlemim sistemlerde grafik periyodu küçüldükçe zararlı işlem sayısı,stop sayısı,işlem sayısı sinir ,stres artmaktadır.

Bu yüzden mümkün olduğunca grafik periyodlarını yüksek tutmak gerekir. Sytem testerda ilgili yatırım ürününe dayalı seçilen özel periyod kullanılmalıdır.

5 dk ve civarı sistemlerin manuelde olsa ,robotta olsa komisyona çalıştığını düşünüyorum.

Bu yüzden min 15 dk grafik elzemdir

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Başarılar dilerim. Yeniliklere açık olmak adına takipteyim.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Erhan bey sistem sadece viob ta mı işlem yapiyor. Hisse senetlerinde de ayni işlemler yapılabilir mi?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/172 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •