Special Days Image
Sayfa 41/172 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    güzel anlatmışlar, nasıl bir iş olduğunu..

3. Erhan Hocam merhaba,

Burada 407 trade gözüküyor. Trade başına kayma komisyonu 70 puan almak gerekmiyor mu? Giriş için 25, çıkış için 25 ve komisyon için 10 puan. Bu durumda 407 trade 28k maliyet yapar.

Saruhan Bey,

8 ay backtest sonucu sistemin başarısı hakkında çok yanlış bilgi verebilir. 8 ay test sonucuna bakıp işleme girmek facia ile sonuçlanabilir. 10 yıllık data üzerinde aynı başarıyı sağlıyorsa o zaman sistem güzel diyebiliriz.

4.  Alıntı Originally Posted by Wolfie Yazıyı Oku
    Erhan Hocam merhaba,

Burada 407 trade gözüküyor. Trade başına kayma komisyonu 70 puan almak gerekmiyor mu? Giriş için 25, çıkış için 25 ve komisyon için 10 puan. Bu durumda 407 trade 28k maliyet yapar.

Saruhan Bey,

8 ay backtest sonucu sistemin başarısı hakkında çok yanlış bilgi verebilir. 8 ay test sonucuna bakıp işleme girmek facia ile sonuçlanabilir. 10 yıllık data üzerinde aynı başarıyı sağlıyorsa o zaman sistem güzel diyebiliriz.
    katılıyorum sıze
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5. Portfoy 2571 tl de

Bugun 13.03.2019 tarihi saat 11:10 itibariyle 500 tl tasarruf daha eklenmistir.

Lot fiyati yarindan itibaren 1250 tl olacakmis.

2 lot sistemde bagli oldugu icin yarin zararli islem yaparsa teminat yetersiz kalmamasi icin aktariyorum.

Cuma gunu sinyalleri ve portfoyu yayimlarim.

Herkese bol kazanclar.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

6.  Alıntı Originally Posted by Wolfie Yazıyı Oku
    Erhan Hocam merhaba,

Saruhan Bey,

Sistemi Matrikste tamamlanmış veri ile test ettim ama sonuç beklediğim gibiolmadı
    Erhan hoca ve siz haklısnız..
    8 aylık bir veri yeterlli olmuyor bunu gördüm...
    teşekkürler katkılarınız için

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    video paylaşım için teşekkürler erhan
    bizler algoritmik trading yapıyoruz ama bu işin bi üst leveli yapayzeka.
    acaba ÖĞRENEN kodlar nasıl yazılabilir. fikri olan varmı?

8.  Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    video paylaşım için teşekkürler erhan
    bizler algoritmik trading yapıyoruz ama bu işin bi üst leveli yapayzeka.
    acaba ÖĞRENEN kodlar nasıl yazılabilir. fikri olan varmı?
    Phyton dili hem kolay hemde ogrenen algoritma yaratmak daha basit.

Bir yerden baslayayim diyorum ama 0 dan programlamakta kolay degil

Sayfa 41/172 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •