Sayfa 45/172 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 353 - 360 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Portföy başlangıç tarihi : 01.01.2019 İlk yatırım 1.904 TL / 349,90 $

Bugun: 08.03.2019/19:00

Portföye eklemiş eklemiş tasarruf miktarı 1.000 TL (06.03.2019 / 15:15 )

Bugünkü Portföy değeri 2.713 TL / 498,47 $

TOPLAM Kar/Zarar -156 TL / -28,66 USD

Herkese bol kazançlar dilerim.

hizliresim fotografları gorunmuyor baska yere upload ediyorum artık.

Portföye eklemiş tasarruf miktarı:
    +1.000 TL (06.03.2019 / 15:15 )
    +500 TL (13.03.2019 / 11:10)

Bugun: 30.03.2019/19:00
    Bugünkü Portföy değeri 3.365 TL / 602,59 $

TOPLAM Kar/Zarar +3,84 TL / +0,69 USD

3 Ay geçti aracı kuruma iyi para kazandırdık

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Copyright all rights reserved

Created by erhanacikgoz1

Strategy Turlu Torna v1.0 Alpha sürüm

Alpha versiyonu, ilk test süreci olan beta aşamasından önceki geliştirme aşamasıdır. Esasen bu süreçte test yapılır fakat resmi olarak test aşamasına çıkmadan önceki süreçleri kapsar.

Alpha verisyonu, yazılım, tasarım, gereksinimlerin analiz edilmesi, veri toplanması ve pazar araştırmasına kadar süreçleri kapsar. Bu süreçler oldukça uzun sürebilir.

Bir uygulamanın Alpha sürümü yayınlanmışsa kullanım açısından çok umutlanmamınızı tavsiye ederiz. Çünkü çoğu uygulamanın ne yazıkki bu süreçler içinde çok hata ile verir. Biraz daha sabırlı davranıp en azından Beta versiyonu beklemekte fayda vardır.

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

3. Erkan bey uygulamaya koyulan bir sistemin getirisi, performansı hangi zaman aralığına göre degerlendirilmelidir. Sistemler 1 gün zarar, ertesi gün yine zarar, sonra kar, yine kar , sonra zarar , gibi gün gün değişik şekillerde kar zarar üretiyor.

Bu üretilen kar- zarar rakamlarının 2 haftalık, aylık ,3 aylık gibi hangi zaman aralığında değerlendirilmelidir.

1 aylık zaman sürecinde zarar üreten sistem, 2. aydada zarar üretirse insan sistemine güvenemez hale gelir, pozisyonlara müdahale etmek isteyebilir. İnsan psikolojisi devreye girer otomatikman. Ne kadar bir zaman aralığında sistemin performansını degerlendirmelidir.

Bazı arkadaşlardan duyuyorum algo tradeye başladıgından beri ay bazında baktıgımda hiç zararlı bir ayım olmadı diyenler var. Süper bir getirim yok fakat istikrarlı kar ediyorum diyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Erkan bey uygulamaya koyulan bir sistemin getirisi, performansı hangi zaman aralığına göre degerlendirilmelidir. Sistemler 1 gün zarar, ertesi gün yine zarar, sonra kar, yine kar , sonra zarar , gibi gün gün değişik şekillerde kar zarar üretiyor.

Bu üretilen kar- zarar rakamlarının 2 haftalık, aylık ,3 aylık gibi hangi zaman aralığında değerlendirilmelidir.

1 aylık zaman sürecinde zarar üreten sistem, 2. aydada zarar üretirse insan sistemine güvenemez hale gelir, pozisyonlara müdahale etmek isteyebilir. İnsan psikolojisi devreye girer otomatikman. Ne kadar bir zaman aralığında sistemin performansını degerlendirmelidir.

Bazı arkadaşlardan duyuyorum algo tradeye başladıgından beri ay bazında baktıgımda hiç zararlı bir ayım olmadı diyenler var. Süper bir getirim yok fakat istikrarlı kar ediyorum diyorlar.
    Onceki sayfalarda cesitli istatistikler paylastim en uzun yatay kalma sure zarfi vb diye. 1 sene yatay 9 ay 14 ay gibi istatistikler cikiyor genelde. 9 ay yatay gitmis bir sistem her ay kar uretemez.

Urettigini idaa edenlere supheci yaklasmak lazim gelsin bu sayfada agirlayalim sistemlerini gorelim istatistiklerini gostersin.

Her ay duzenli ama az kar etsek keske. Hepimizin amaci duzenli getiri zaten

5.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

Portföye eklemiş tasarruf miktarı:
    +1.000 TL (06.03.2019 / 15:15 )
    +500 TL (13.03.2019 / 11:10)

Bugun: 30.03.2019/19:00
    Bugünkü Portföy değeri 3.365 TL / 602,59 $

TOPLAM Kar/Zarar +3,84 TL / +0,69 USD
    Son durum.

6. Erhan bey elinize sağlık sizi tebrik etmek istiyorum. Azimle savaşmaya devam ediyorsunuz. Bıkmadan, usanmadan yürüyorsunuz. Disiplininizi hiç bozmuyorsunuz, takdire şayan bir kişiliğiniz var. Saygı duyuyorum. Çalışmalarınızı ilgi ile izliyorum.Paylaşımlarınızı merakla bekliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by seref9 Yazıyı Oku
    Erhan bey elinize sağlık sizi tebrik etmek istiyorum. Azimle savaşmaya devam ediyorsunuz. Bıkmadan, usanmadan yürüyorsunuz. Disiplininizi hiç bozmuyorsunuz, takdire şayan bir kişiliğiniz var. Saygı duyuyorum. Çalışmalarınızı ilgi ile izliyorum.Paylaşımlarınızı merakla bekliyorum.
    Tesekkur ederim bu haftayi paylasmamisiz bak simdi farkettim onuda yayinlayayim

8. Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

Sayfa 45/172 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •