Sayfa 5/172 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1.  Alıntı Originally Posted by cashhflow Yazıyı Oku
    Erhan Hoca başık hayırlı olsun sistemin brüt kar nedir?
    ilk sayfada tümünü acıkladım yinede kısa ve öz soyleyeyım 541,000 puan

Alıntı Originally Posted by Zülfü Aşkın Yazıyı Oku
    Erhan bey rica etsem long ( SİNYAL SEVİYESİ )ve stoploss seviyesini yazabilirmisiniz...

117,450 Civarında alış yapmış gibi ve 117,000 civarı stop olmuş... 500 puan gibi

114,850 civarında satış yapmış ve ortalama 500 puandan fazla tersde kaldığı halde stop olmamış gibi grafik üzerinden gördüğüm.

Stop seviyesini merak ettiğim için sordum..
    Mail kaydettirenlere işlemlerin fiyatı ve yönü mail olarak anlık gidiyor. Takip edeceksen mailini kaydedeyim. Gerek görmüyorsan bugun. gelen mailler su sekılde oldu.

alış 117,450
    flat 117,075 (stoploss nakte geçiş)
    satış 114,825

Sabit bir stoploss noktası yok çünkü. BUgunun handikapının en büyük ssebeplerinden biri vade geçişi gapı biraz matematiksel sonuçları değiştirdi aslında stop noktası büyük ihtimalle şort noktası olacaktı ancak bugunun vade geçiş gapı değerleri biraz bozdu. Ama olsun en nihayetinde back test bunları zaten içeriyordu.

Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    Erhan hocam başlığı diğer sayfada siz yazınca farkettim, yeni yılda bende aranızdayım,
    Tabi kabul ederseniz,

01.01.2019 sene başı itibariyle 1,665 TL para ve 1 lot um var,
    Bu 1 lotla sistemci olarak nerelere gelinebilir, nasıl para yönetimi yapılabilir, burda fikir alışverişi yapmak isterim.
    Çalıştığım için anlık sinyal atamam ama düzenli olarak gerçek hesaptan kar/zarar raporu paylaşabilirim,
    Hem yeni başlayan arkadaşlara hemde bu işi takip edenlere bi faydam olursa ne mutlu.

Sene sonunda da bu mesajı alıntılarım, nekadar mesafe kat edebiliyorum görürüm.
    Sizler içinde uygun olursa.
    Eywallah hocam zirvede her zman bir kişiye daha yer var :D :D mubarek algorıtmam paraya para demıyorda zirve syıklıyorum
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. İnanamıyorum. Bugünkü gibi bir günde algo nasıl zarar yazar. Çok net sinyaller vardı. 5 dk sistemi geçtim saatlik sistemler bile sata geçmişti. Neden böyle oldu.

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    İnanamıyorum. Bugünkü gibi bir günde algo nasıl zarar yazar. Çok net sinyaller vardı. 5 dk sistemi geçtim saatlik sistemler bile sata geçmişti. Neden böyle oldu.

SM-J500FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne dediğinizi anlamadım üstad. Benimkini mi kastediyorsun ?
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Ne dediğinizi anlamadım üstad. Benimkini mi kastediyorsun ?
    Daha önce size sormuştum sistem 5 dk grafiğe dayanıyor yazmıştınız. Bende buna istinaden dün çok net short sinyali vardı ve kar bırakacak bir gündü. Buna rağmen algo nasıl böyle zarar yazdı ona şaşırdım.

5. Erhan hocam yeni sayfa hayırlısı olsun. Her zaman takipteyiz. Kolay gelsin

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Daha önce size sormuştum sistem 5 dk grafiğe dayanıyor yazmıştınız. Bende buna istinaden dün çok net short sinyali vardı ve kar bırakacak bir gündü. Buna rağmen algo nasıl böyle zarar yazdı ona şaşırdım.
    hmm bilmem matematiksel değerlerin sonucu buna işaret etmiş.

7. başlık hayırlı olsun erhan.
    optimus sinyallerini sadece mailmi atıcan? yoksa burda da paylaşıcanmı?

8.  Alıntı Originally Posted by matador38 Yazıyı Oku
    başlık hayırlı olsun erhan.
    optimus sinyallerini sadece mailmi atıcan? yoksa burda da paylaşıcanmı?
    saol burada paylaşıcam tabıkı zaten amac insanlara bu işin nasıl bir süreç yaşattığını göstermek sürecin güzel ve kötü yanlarını deneyimlemeden anlamalarını sağlamak. Aynı zamanda bir arge çalışması. 1. serverım kendı halınde takılacak onu bılıyorsun zaten az cok.
    ---------------------

Bugunde fena kitlediler demiştim. piyasa kapnınca farkettım endeksi baya göçürmüşler allahtan son dakıka poziyona girmiş robotta zararın bır kısmını telafi etmişiz :D

Hemen biraz istatistik paylaşalım.

Robot açıldığı günden bugune 5 adet işlem açtı hepsinde stoploss oldu. Bugunkü en son sinyal karda görünse de henüz tutup tutmayacağı poziyonu nereden kapatacağı belli değil. yani 4 sinyalimiz kesin zararlı 5. sinyal henüz kapanmadı.

Aktif edildiği günden bugune Getiri eğrisi işlem maliyeti dahil 288,580 den an itibariyle 287,140 seviyesine kadar geriledi. Toplamda 1440 PUAN zarar yazdı.

Gerçek hesap bilgilerinin extrasını aşağıdada göreceksiniz toplamda -153 TL zarar yazdık.

Portföy değeri (01.01.2019) 1904 TL den BUGUN 1752 TL ye kadar geriledi.

Sayfa 5/172 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •