Sayfa 92/172 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 729 - 736 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Atakan hocam senin sistem de hızlı sistemlerden mi, günde ve ayda ortalama kaç sinyal veriyor

2.  Alıntı Originally Posted by HALİL KALKAN Yazıyı Oku
    Atakan hocam senin sistem de hızlı sistemlerden mi, günde ve ayda ortalama kaç sinyal veriyor
    ayda 30 civarı işlem yapar. yüzde 1 lik değişime duyarlı bir sistem.

3. 3 islemin direk ortalamasini soyledi diye biliyorum

Robotu direk cift islem gonderdi ya

Her halde 3 islemin yani 6 islemin ortalamasini soyledi bize

Yanlissa duzeltsin tabi ben oyle anladim.

Atakan hocam daha bu yasadiklarin hicbirsey.

Endeks 10 gun boyunca yuzde 0 gider senin portfoy yuzde 50 erir o gunlerde gelecek.

Endeks yuzde 20 gider senin portfoy yuzde 5

Endeks yuzde 20 cakilir senin portfoy yuzde 5 kar eder.

Endex 1 ay boyunca zig zag cizerek yuzde 0 yapar senin portfoy yuzde 25 kar eder.

Gibi gibi

Simdiden alisin bunlara ayrica sizin sistemin uzerine oynayacaklar oyle denk getireceklerki al yakacan cakilacak sat yakacan yukari cikacak sanki birileri senin sistemi goruyor al yaktirip cakiyor sat yaktirip aliyormus gibi dusuneceksin.

Ayarlasan boyle denk gelmez boyle sansin icine edeyim diyeceksin. Sistemleri ve sistemcileri sikistirdiklarini dusuneceksin.

Tecrubeli bir sistemci oldugunda ise aslinda bunun ozellikle yapilmadigini piyasanin cizmesi gereken hareketi cizdigini anlayacak ve sistemin zarar etmesinin dogal oldugunu soyleyeceksin. Cunku sistem trend yakalamak icin denemek zorunda islem acmak zorunda eger trendleri yakala demissen oda sansini dener tuturuncaya kadar.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

4.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    performans raporundaki kaymayı en az 50 puan +komisyon olarak girmesi gerekmezmi. Çünkü idealde al -satı 1 işlem sayıyor. Tabloya bakınca aslında 6 işlem var.
    biraz once yanlis ifade ettim galiba

Tum islemlerinin kaymasi 225 mis yani cift islemde 25 e denk geliyor komisyon filan eklersen 25 cift islem kaymasi komisyonda 20 puan cift islem oldugu icin topla 45 yapar.

Performans raporunda 3 islem yaziyor onu 45 ile carpacak cunku cift islem maliyeti 45 puan.

Fakat bileske getiri menusundeki kayma kismi tek isleme gore calisir. Orayada 0.022 yazarsa ccift islemlerden 44 duser tek islemlerden 22 duser.

Dolayisiyla performansa bileske getiri menusunden baktigimiz icin genellikle oraya 0.022 yazdiginda gercek hesapla ayni getiriyi uretmesi gerekir
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5. Daha ikinci günümde benim sistemi anladılar üzerine oynuyorlar, 2 kontratla var gücümle savaş veriyorum diyeyim de biraz gülelim

6. İki günlük Robotun kaymalarıdır, toplam 10 işlem, işlem başı 36 puan kaymıştır.
    https://i.hizliresim.com/3OMv5p.jpg

Alıntı Originally Posted by HALİL KALKAN Yazıyı Oku
    İki günlük Robotun kaymalarıdır, toplam 10 işlem, işlem başı 36 puan kaymıştır.
    https://i.hizliresim.com/3OMv5p.jpg
    canlı işleme başlamıştınız sanırım . ekstre varmı acaba hocam ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

8. Emlak hocam nasılsın, forumda o kadar geçmiş yazıları okudum ki, burada çok kişiyi tanıyorum
    https://i.hizliresim.com/XbN0k0.jpg

Sayfa 92/172 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •