Sayfa 95/172 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Merkez bankası, faiz kararı için bugün saat 14:00 te toplanıyor. 25 Temmuz toplantısında karar sonrası ciddi dalgalanma olmuştu, 15 dakikalık süre içerisinde yaklaşık en düşük 132.325 ve en yüksek 134.180 görülmüştü, geçmişe baktığımda 1.855 puanlık dalgalanmada Robot kâr/ zarar ettirmemiş. Ben o gün manuel işlemler açmıştım ve zarar ettiğimi hatırlıyorum. Bugünkü toplantı sonucu açıklanırken grafiğe hiç bakmamak daha iyi gibi

2.  Alıntı Originally Posted by HALİL KALKAN Yazıyı Oku
    Merkez bankası, faiz kararı için bugün saat 14:00 te toplanıyor. 25 Temmuz toplantısında karar sonrası ciddi dalgalanma olmuştu, 15 dakikalık süre içerisinde yaklaşık en düşük 132.325 ve en yüksek 134.180 görülmüştü, geçmişe baktığımda 1.855 puanlık dalgalanmada Robot kâr/ zarar ettirmemiş. Ben o gün manuel işlemler açmıştım ve zarar ettiğimi hatırlıyorum. Bugünkü toplantı sonucu açıklanırken grafiğe hiç bakmamak daha iyi gibi
    Yoksa mudahle kacinilmaz amigdala cildiriyor
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Erhan hocam, bugünkü toplantı sonucu açıklanırken Robot'a müdahale etmezsem, demek ki işin psikolojik kısmını bir ölçüde aşabilmişim diyeceğim, benim için de bu konuda ilk büyük sınav olacak.

4. Cildirmis barlar amigdalayi zorlar ancak is isten gecti.

Simdi yukari yapti gibi gorunen vbarlar gun sonu eksiyle kapatir. Sok ustune sok yasarsiniz

Aranizda bos yere oncr short sonra long yakan var mi
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

5. Karar açıklandı, daha ekrana bakmadım umarım Robot çalışıyordur

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Cildirmis barlar amigdalayi zorlar ancak is isten gecti.

Simdi yukari yapti gibi gorunen vbarlar gun sonu eksiyle kapatir. Sok ustune sok yasarsiniz

Aranizda bos yere oncr short sonra long yakan var mi
    VAR .1 dklık sistem düne göre karda. ŞİMDİLİK
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7. Şimdi yeni baktım ekrana, karar öncesine Robot long girdi, benim için güzel bir sınav oldu, Robot ise mükemmel bir sınav verdi. Karar öncesinde müdahale etmemek için kendimi tuvalete kitledim özgün bir çözüm.

Alıntı Originally Posted by HALİL KALKAN Yazıyı Oku
    Şimdi yeni baktım ekrana, karar öncesine Robot long girdi, benim için güzel bir sınav oldu, Robot ise mükemmel bir sınav verdi. Karar öncesinde müdahale etmemek için kendimi tuvalete kitledim özgün bir çözüm.
    .................
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 95/172 İlkİlk ... 45859394959697105145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •