Sayfa 116/172 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 921 - 928 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Erhan dükkan hesabına sonuna kadar katılıyorum aynı düşünceleri paylaşıyorum.

Fakat sistemi kurdum, para kazanıyorum , bu para aylaktan geliyormuş, hiç yorulmadan elde ediliyormuş gibi görmek bence yanlış.

Bu seviyeye gele bilmek için ne saatlerimizi harcadık, gecelerimizi veriyoruz. Temel analiz, teknik analiz, para yönetimi, kodlama bilgisi , yatırımcı psikolojisi, piyasa tecrübesi .... daha bir çok şeyi birleştirip hem öğrenip , hem uyguluyoruz.

Sen bir hesap yap bakalım bu seviyeye gelebilmek için 6 yıl boyunca evde kaç saat çalıştın belki 10 000 saati geçmiştir. Bu kadar emeği bir çok meslekteki insan bile göstermiyordur.

Hatta viopda zarar ettiğimiz zaman sinir krizleri geçirdik, moralimiz alt üst oldu, çok acı duygular , depresyonlar yaşadık.

Kendimden biliyorum kalp krizi geçirecek kadar sinirlendimi bilirim. Yıllarca yemeden içmeden tasarruf ettiğim alın terimi bir kaç ayda batırdığım için, çocuklarımın ailemin rızkını boşa heba ettiğim için en az 10 defa ağlamışımdır.

Artık sistemcilikte artık kötü günlerin geride kaldığını düşünüyorum. Sistemcilige sonuna kadar güveniyorum.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haklisiniz yani demek istedigim bir kere calisacak sonrasinda yatacaksiniz manasindaydi.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    opt yapan arkadaşlara önerim.

7 senelik opt yaptığınızı düşünürsek. önceki verilerede ulaşın birde sistemlerinizin 7 sene öncesinebakın.

)

özetle

opt hayal kırıklığıdır.

ve hatta viop yanlış bir yatırım aracıdır.
     Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    sayın emlak siz sisteminizi nasıl yapıyorsunuz mesela
    Şu başlık veya sistem üzerine açılan tüm başlıkları okuyun konu hep aynı opt dan başka bişey yok. şunu denedim bu çıktı onu denedim şu çıktı berikini denedim şöyle çıktı. vs vs.... dön baba dönelim... aynı şeyleri senelerce konuşyoruz hala köşe olan yok BEN DAHİL viopta .

Ben dahil derken ben zaten vioptan köşeyi dönülmeyeceğini yazalı nedenleri ile anlattım bilmem kaç sene önce. özetle viop ancak erhanın bir kısmına katıldığım bakkal hesabından başka birşey değil. yani 30 yatırayım 5 kontrat oynayım senelik % 50 iyidir.

yani bakkal düşüncesi ile aynı senelik bana kalan 15 bin. bunlada evimin ihtiyaçlarını en azından cepten yemem. belki senelik bira param çıkar . hesap bence cuk oturmuş

zaten en sonunda gelinen nokta bu.

ve zaten böyle olmasıda gerekiyor. robota 500 kontrat bağlamak akıl işi olamazz. ama hisselere istersen 10 milyon yatır.

gelelim neden kazanamıyoruz.

1 3 tane mov ekleyip hadi birde rsi birde macd koydukmu robota ohh mis. arkidişler ben artık ALGORİTMİK TRAYDİKÇİ OLDUM robotlar optlar sistemler stratejiler havada uçuyor . hemen bir twitter hesabı sonra fenomenlik hayelleri vs vs.

sonra birazda makale kuantum falan.. sıkıştır araya en son atomu parçalayan formüle bile gdenler vardı

sonuç..: keman üretimine dön başa. en garantisi kaybetmek yok yap sat.

gelelim strateji bölümüne.

tüm bu indikatörlerle yapmış olduğunuz istersen internetteki tüm formülleri de al yanına artı opt. yapılan stratejinin toplamı 1 dir. yani bu bir strajetidir hemde toplamı.

erhan diyor viopta srateji sınırsız hayal gücünüze kalmış . öyle birşey yok zaten indikatörler data yükselişinde indikatör yükseliyor indikatörlerin % 99 u bu şekilde. hal böyle ile yukarda dediğim internetteki tüm formülleri alın bu yapmış olduğunuz şey zaten tek bir strateji demektir. toplamı...

desenki yazı tura atsın sistem indikatör yok. bu başka bir stratejidir ettimi 2

desenki. 1 poz long açtın kaybetti 2 ci de long açsın o da kaybetti 3 cüde long açsın ama kaldıracı 3 değilde 7 yapsın. bu da bir başka birşey.

yani basit bir yazı tura işi bile. internetteki tüm fomüllerin tüm optların toplamı ile eşdeğer !

viopta ortada bir data varken ve bir sonraki datanın kaçtan kapanacağını bilmiyorsan yapacağın herşey sınırlıdır.

ama yokben uğraşır şuan atlantik okyanusundaki atıyorum 178.9389.9896 koordinatlarındaki en küçük dalganın boyutunu hesaplayabiliyorum diyorsan kolay gele.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

aman diyim.

tükkanımızda veresiye yoktur diye tabela asmayı unutmayın.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5. Erhan hocam nasıl ?

https://imgyukle.com/i/EorJBM

6. Sanki bu daha iyi oldu gibi ?
    Optimize edilmemiştir, 20 dakikalık olarak periyot yükseltilmiştir sadece.

https://imgyukle.com/i/Eoao8A

7. Sistemciler dönüp dolaşıp hep aynı şeyi konuşuyor. Sistemlerin geneli opt ye dayanıyor, sistem yarıştırıyorlar..... gibi laflar bence çok gereksiz,faydasız.

Vioba bulaşan insanların zengin olmak yada çok paralar kazanmak gibi amaçları oldugunu hiç zannetmiyorum. % 1-2 civarı insanlar belki bu seviyeye ulaşır yada bunu hayal eder diye düşünüyorum. Vioba bulaşanların %90 dan fazlası eski girdigim zararları kurtarayımda sonra az bir şey kar edeyim düşüncesindedir bence.

Sistemcilik konusunda kıyaslama yapılacaksa kişiler eski manuel işlem yaptıgı zamanla, sistemle işlem yaptıgı zamanın getirisini götürüsünü kıyaslayın. Komisyon , kar- zarar durumu , kendine vakit ayırma , psikolojik durum , sosyal, sağlık -moral durumu çok boyutlu bir kıyaslama yapsın.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Şu başlık veya sistem üzerine açılan tüm başlıkları okuyun konu hep aynı opt dan başka bişey yok. şunu denedim bu çıktı onu denedim şu çıktı berikini denedim şöyle çıktı. vs vs.... dön baba dönelim... aynı şeyleri senelerce konuşyoruz hala köşe olan yok BEN DAHİL viopta .

Ben dahil derken ben zaten vioptan köşeyi dönülmeyeceğini yazalı nedenleri ile anlattım bilmem kaç sene önce. özetle viop ancak erhanın bir kısmına katıldığım bakkal hesabından başka birşey değil. yani 30 yatırayım 5 kontrat oynayım senelik % 50 iyidir.

yani bakkal düşüncesi ile aynı senelik bana kalan 15 bin. bunlada evimin ihtiyaçlarını en azından cepten yemem. belki senelik bira param çıkar . hesap bence cuk oturmuş

zaten en sonunda gelinen nokta bu.

ve zaten böyle olmasıda gerekiyor. robota 500 kontrat bağlamak akıl işi olamazz. ama hisselere istersen 10 milyon yatır.

gelelim neden kazanamıyoruz.

1 3 tane mov ekleyip hadi birde rsi birde macd koydukmu robota ohh mis. arkidişler ben artık ALGORİTMİK TRAYDİKÇİ OLDUM robotlar optlar sistemler stratejiler havada uçuyor . hemen bir twitter hesabı sonra fenomenlik hayelleri vs vs.

sonra birazda makale kuantum falan.. sıkıştır araya en son atomu parçalayan formüle bile gdenler vardı

sonuç..: keman üretimine dön başa. en garantisi kaybetmek yok yap sat.

gelelim strateji bölümüne.

tüm bu indikatörlerle yapmış olduğunuz istersen internetteki tüm formülleri de al yanına artı opt. yapılan stratejinin toplamı 1 dir. yani bu bir strajetidir hemde toplamı.

erhan diyor viopta srateji sınırsız hayal gücünüze kalmış . öyle birşey yok zaten indikatörler data yükselişinde indikatör yükseliyor indikatörlerin % 99 u bu şekilde. hal böyle ile yukarda dediğim internetteki tüm formülleri alın bu yapmış olduğunuz şey zaten tek bir strateji demektir. toplamı...

desenki yazı tura atsın sistem indikatör yok. bu başka bir stratejidir ettimi 2

desenki. 1 poz long açtın kaybetti 2 ci de long açsın o da kaybetti 3 cüde long açsın ama kaldıracı 3 değilde 7 yapsın. bu da bir başka birşey.

yani basit bir yazı tura işi bile. internetteki tüm fomüllerin tüm optların toplamı ile eşdeğer !

viopta ortada bir data varken ve bir sonraki datanın kaçtan kapanacağını bilmiyorsan yapacağın herşey sınırlıdır.

ama yokben uğraşır şuan atlantik okyanusundaki atıyorum 178.9389.9896 koordinatlarındaki en küçük dalganın boyutunu hesaplayabiliyorum diyorsan kolay gele.
    ykoç un tw da sayfasına girin neler yaptıgını görün ..... bu işte para yönetimini yapan parayı kazanıyor zaten,ama hırs girerse işin içine o başka işte,hiiselere pay vadeliler gelirsek gercektente suan keşfedilmemiş bi yer ilerde önü acık ama su an 1-2 hisse dışında hacim yok maalesef ha bira parasına bişeyler döner o başka
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Sayfa 116/172 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •