Sayfa 165/172 İlkİlk ... 65115155163164165166167 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Bildiğiniz ücretsiz platformlar var mı ? Veya ayda hangi platforma ne kadar ödüyorsunuz ?

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Bildiğiniz ücretsiz platformlar var mı ? Veya ayda hangi platforma ne kadar ödüyorsunuz ?

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kurumum ideali karsiliyor hic odeme yapmiyorum
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Erhan hocam merhaba, optimus prime ın bu yılın başından itibaren performansını paylaşabilir misiniz, canlıdan çıkardınız biliyorum, sadece devam etseydiniz ne yapmış diye görürdük, selamlar

4. Merhaba,
    Matriks algotrade ile ilgili bir şey danışmak istiyorum.
    Hangi miktarda hisse almak istediğimizi nasıl belirliyoruz?
    Zira kendi sistemi hesaptaki tüm parayı kullanmak üzerine çalışıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by HALİL KALKAN Yazıyı Oku
    Erhan hocam merhaba, optimus prime ın bu yılın başından itibaren performansını paylaşabilir misiniz, canlıdan çıkardınız biliyorum, sadece devam etseydiniz ne yapmış diye görürdük, selamlar
    hayhay

tüm resimlerden yine 35 puan kayma kom düşülmüştür.

sanırım ben sistemin en kötü yılında trade etmişim. bu yılda +7000 puan karda.

Ancak yinede performansı düşük benım gerçek sistemlerim coştu.

Alıntı Originally Posted by fatihbarut Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Matriks algotrade ile ilgili bir şey danışmak istiyorum.
    Hangi miktarda hisse almak istediğimizi nasıl belirliyoruz?
    Zira kendi sistemi hesaptaki tüm parayı kullanmak üzerine çalışıyor.
    matriksi bilmiyorum idealde trade etmesi gereken lot mıktarını belirliyorsunuz sureklı o lot mıktarıyla ıslem yapıyor.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

6. sayfayı ilerletmesek de youtubede ilerliyoruz yeri geldikçe

https://youtu.be/hqylYJxQbXM

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Kurumum ideali karsiliyor hic odeme yapmiyorum
    hangi kurum acaba?

8. Erhan üstat teşekkürler, optimus prime bu sene çok daha iyi bir sonuç getirecektir diye düşünüyorum,

Ben viop30'da artık işlem açmıyorum, anladım ki viop30 gerçekten kurtlar sofrası, burada istikrarı yakalamak gerçekten çok zor. Çalışmalarım ise ara ara hala devam ediyor, iyi bir strateji oluşturabilirsem ve buna çok güvenirsem ancak o zaman gerçek işlem açarım.

Viop30 yerine hisse vadelilerde işlemlerim oluyor. Üç hisse senedinde poz açıyorum. Son 2 aydır az biraz kazancım var, hiç değilse zararım yok, yıllık %30 gibi bir hedefim var. 6.600 TL ile işlem açarak yaklaşık 50 Bin TL lik risk ile çalışıyorum. Bunu bir miktar daha artırabilirim. 70 Binler gibi olabilir. Bir yıl böyle gider ve istediğim başarıyı sağlarsam daha da pozu yükseltebilirim.

Bu arada benim robot vardı ya, sizden aldığım geçmiş verilere göre test ettim de başarısız buldum ve ona dayanarak poz açmayı bıraktığım sistem, o, bu yılın başından beri tam bir canavara döndü, topladığı puan 75.000 puan, 486 adet işlemde. İşlem sayısı fazla ama yine de puanı çok iyi. Yine de önceki yıllardaki kötü performansı sebebiyle ona dayanarak poz açmayı düşünmüyorum.

Görüşmek üzere, selamlar.

Sayfa 165/172 İlkİlk ... 65115155163164165166167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •