Special Days Image
Sayfa 76/172 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. kötü değildi bu yapı..Sanırım Ehlers le ilgili ne varsa okumak lazım..
    çalkantılı günlerde çok hasar almadı

2. guzel sistem is yapar yillik yuzde 50 verir gibi duruyor.

Ehlersi bilmem bana erhandan gelin :P
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

3. Alpha aşaması

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Eski hissenetteki ideal formüllerini okuyorum senin ilk mesajını buldum. nostalji olsun diye ekleyeyim.

02-12-2013, 01:22 #645 erhanacikgoz1

Duhul
    Jan 2013
    Gönderi
    10,124

pardon cok fazla bişi anlamadım bu program ne iş yapıyor ??

5.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Eski hissenetteki ideal formüllerini okuyorum senin ilk mesajını buldum. nostalji olsun diye ekleyeyim.

02-12-2013, 01:22 #645 erhanacikgoz1

Duhul
    Jan 2013
    Gönderi
    10,124

pardon cok fazla bişi anlamadım bu program ne iş yapıyor ??
    Hahahh ideql veri terminalinin ne is yaptigini dahi bilmiyorum.

Nereden nereye.....

Saol gercekten nostalji

6. Sanal sunucuya ideali kurdum 24 saat açık diyelim. Akşamleyin kendi bilgisayarımda ideali açtım diyelim ozaman sunucudaki ideal donarmı.

7. Selamlar herkese ideal kullanmaya başladım bu hafta işlemler Manuel yapılıyor denildi robat a bağlanamıyor muş spk dan dolayı doğrumudur bu sanal mevzusu bunla alakalı mı

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Sanal sunucuya ideali kurdum 24 saat açık diyelim. Akşamleyin kendi bilgisayarımda ideali açtım diyelim ozaman sunucudaki ideal donarmı.
    Otomatık baglan ve hatırla seçiliyse kendı makınandan baglansanda wps baglantıyı gerı alacaktır baglantıyı 1 2 sanıyelıgıne verı akışını kesmış olursun. İdealin donması gıbı bır durum yok canlı verı akışını kesmış olursun otomatık baglan secılı oldugu surece wps tekrar baglanır.

Alıntı Originally Posted by cloud Yazıyı Oku
    Selamlar herkese ideal kullanmaya başladım bu hafta işlemler Manuel yapılıyor denildi robat a bağlanamıyor muş spk dan dolayı doğrumudur bu sanal mevzusu bunla alakalı mı

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hangi kurumdasın spk nın foreks tarafı ıcın yasagı var. viop ve hısse tarafında bir yasak yok.

Madem yasak ben neyi yayınlıyorum burada hangi hesap özetini ve hangi sistemi yayınlıyorum ??

Sayfa 76/172 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •