Special Days Image
Sayfa 161/172 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. ŞEFFAFLIKLA İLGİLİ SON VIDEO KLIBIM MERAK EDENLER İÇİN

https://twitter.com/erhanacikgoz1/st...804565504?s=20
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    C sarp kodlamasinda iyiyim diyorsan.

Gorusebiliriz.

Benim sistem.ideale entegre idealde veri cekiyor programda hesap kitap yapiyor tekrar ideale yolluyor.

Tamamen bagimsiz bir program yaptirmak cok yuksek maliyetli
    Oncelikle bistten veri alman lazim belki aylik 10 bin tl

O verileri alacan da isleyecen sonra birde kurumunla anlasip emir yollayacan kurum sana erisim yetkisi verecek mi ? Bir suru proseduru var guvenlik acisindan kurum sana hangi gereceyle erisim acacak sikintili.
    maşallah Erhan hocam. emeklerinin karşılığını almana çok sevindim. senin gibi can hıraş yardım etmek için kendini parçalayan az sayıda insan var.

sistemlerinde sabah gapları için bir önlem alıyor musun? gün sonu flat mı tercih ediyorsun

birde bu bilanço için anlatmıştın ya viop da olan hisseler için tek yön buy düşünüyordun. fiyatların geldiği nokta itibariyle sence denenir mi buaralardan

3.  Alıntı Originally Posted by zifige Yazıyı Oku
    maşallah Erhan hocam. emeklerinin karşılığını almana çok sevindim. senin gibi can hıraş yardım etmek için kendini parçalayan az sayıda insan var.

sistemlerinde sabah gapları için bir önlem alıyor musun? gün sonu flat mı tercih ediyorsun

birde bu bilanço için anlatmıştın ya viop da olan hisseler için tek yön buy düşünüyordun. fiyatların geldiği nokta itibariyle sence denenir mi buaralardan
    Gapler için önlemim yok

THYAO ön plana çıkıyor ancak henüz erken 50,000 leri bile düşünüyorum ben borsa için. Bu sebeple listede çıkarmadım zaten.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

4. Dostum tebrik ederim güzel düştük. Kısmen payıma düşeni aldım kardan zarar yazdım, hedgelerim olmasa çok fazla zarar yazacaktım. Virüs mirus o bu neyse ne sen işini yaptın mı yaptın güzel çıkarsak çıkacağız dersen onu da tebrik ederim yanlış olmasın borsacı tebriği bu düştük diye sevinmiyorum.

Ben de matrix terminalde bu boşluktan istifade epey çalışıyorum güzel kazandıran bir şeyler de yaptım. Tabi backtest. DD si var aldı alamadı derdi var barın neresinde işlem yaptı derdi var... Eski yazdıklarını tekrar tekrar okuyorum sağ olasın çok faydalı.

Okumak veya çalışmak için tavsiye ettiğin bir şey var mı?
     Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Gapler için önlemim yok

THYAO ön plana çıkıyor ancak henüz erken 50,000 leri bile düşünüyorum ben borsa için. Bu sebeple listede çıkarmadım zaten.

5.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dostum tebrik ederim güzel düştük. Kısmen payıma düşeni aldım kardan zarar yazdım, hedgelerim olmasa çok fazla zarar yazacaktım. Virüs mirus o bu neyse ne sen işini yaptın mı yaptın güzel çıkarsak çıkacağız dersen onu da tebrik ederim yanlış olmasın borsacı tebriği bu düştük diye sevinmiyorum.

Ben de matrix terminalde bu boşluktan istifade epey çalışıyorum güzel kazandıran bir şeyler de yaptım. Tabi backtest. DD si var aldı alamadı derdi var barın neresinde işlem yaptı derdi var... Eski yazdıklarını tekrar tekrar okuyorum sağ olasın çok faydalı.

Okumak veya çalışmak için tavsiye ettiğin bir şey var mı?
    İlk tavsiyem bu iş matrixle yürümez bence.

İdeal tarafına geçtiğin gün anlarsın aradaki uçurumu

en yakın 6 ay uzak durulmalı piyasadan. Robotçular viopta her daim piyasada zaten. Bizim için pek farketmiyor düşmüş çıkmış.

iyi dileklerin için teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    ilk tavsiyem bu iş matrixle yürümez bence.

Ideal tarafına geçtiğin gün anlarsın aradaki uçurumu

en yakın 6 ay uzak durulmalı piyasadan. Robotçular viopta her daim piyasada zaten. Bizim için pek farketmiyor düşmüş çıkmış.

Iyi dileklerin için teşekkürler.
    erhan bey, slm

algo trading ile ilgili matriksin eski versiyonu çok yeterli değil, ancak yeni çıkan ıq versiyonu gerçekten müthiş ben bunun üzerinden sistemlerimi şu aşamada test ediyorum. Bilginiz olsun.slm.

7.  Alıntı Originally Posted by trendtakipcisi Yazıyı Oku
    erhan bey, slm

algo trading ile ilgili matriksin eski versiyonu çok yeterli değil, ancak yeni çıkan ıq versiyonu gerçekten müthiş ben bunun üzerinden sistemlerimi şu aşamada test ediyorum. Bilginiz olsun.slm.
    Matrikste 6-7 hatta 13 yıllık data varmı.
    Makinayı kasmadan robotlar çalışıyormu.
    IQ da formül yazması kolaymı, türkçe fonksiyon varmı.
    IQ işlem yapmaya açıldımı da

Bunları matriksi küçümsemek için söylemiyorum. Soru niyetiyle soruyorum . Yoksa menfaatimiz nerde ise oradayım.

8.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Matrikste 6-7 hatta 13 yıllık data varmı.
    Makinayı kasmadan robotlar çalışıyormu.
    IQ da formül yazması kolaymı, türkçe fonksiyon varmı.
    IQ işlem yapmaya açıldımı da

Bunları matriksi küçümsemek için söylemiyorum. Soru niyetiyle soruyorum . Yoksa menfaatimiz nerde ise oradayım.
    Birkac gun once yapilan bir paylasim:

Sayfa 161/172 İlkİlk ... 61111151159160161162163171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •