Sayfa 131/172 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    afyonkarahisar
    Gönderi
    791

amd opsiyon ları
    opsiyon piyasasının anavatanı Amerika
    opsiyon piyasası böyle likit olursa işlem yapılır
    ama yinede opsiyon satmamak kaydı ile ;)
    bizlerin bu piyasada işlem yapması için çok erken arkadaşlar
    opsiyon işlemi yapacakları Amerikan opsiyon piyasasına davet ediyorum
    inanın burası vakit ve para kaybı
    bildiğim kadarı ile
    turkiyedeki aracı kurumlardan Amerikan opsiyon pazarında işlem yapılabilenler var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    sn cennetyolu,
    önceleri x30 opsiyonlarında işlem yapıyordum
    2018 başlarında usd lerrde de işlem yapmaya başladım
    2018 ağustos usd 7,20 zıplamasında kurumlar kotasyon yazmayınca ve hesap eksiye geçince
    26 tl 44 tl 46 tl den sattığım opsiyonları tavan fiyatı delerek (pazarlıkla bulduğumuz satıcıdan) borsadan özel izinle tavan limitini açtırıp
    1750 tl 1850 tl ve 1950 tl den geri alıp kapattım Satım opsiyonunda sonsuz risk budur

zoru başarmayı severim diyelim.

zorunda hissetmiyorum, çabasında da değilim fazlası ile geri alacağıma inanıyorum en fazla bu seferde başarısız olursam (aç gözlülüğümden olur pes eder PY ye büyüksün deriz ) işlem yapmaya başladığımda boşta bırakmam gereken teminatı da kullanıyorum.

devam edeyim ben Ops. işlemlerime zaman ne gösterecek.

forex 2007-2008 ve 2016 yıllarında işlem yaptım halada hesabım açık ancak 24 saat pozisyon peşinde olmak bana göre değil.
    artı oradaki kaldıraç yeni düzenlemeden sonra vioptakinin altında şu anda.

çevremde değil ops. dan para kazanan işlem yapan tanıdık kimse bile yok. Ops. konuşup dertleşilebilecek kimse dahi yok.

forumda başlığının bile olmamasından kaç kişinin işlem yaptığını tahmin edin.
    Umarım başarılı olursunuz ama işiniz bu sefer gerçekten zor olacak.Piyasalarda haksızlıkların üzerine de gidemiyorsunuz bir kere.. Bazen bakıyorum da ky ler için kurulduğunu sandığınız güzel güzel isimleri olan birçok kurum sanki hikayeden kurulmuş gibiler.Hukuk var gibi ama sadece gibi biraz ilerleyince kumdan kaleler gibi herşey..sanırım sizde bunları yaşadınız..

Diğer yandan Türkiye merkezli FX şirketlerinde kaldıraçlar bence bizim yatırımcılar Türkiyeden Dolar spekülasyonuna girişmesin diye düşürüldü ama Londra Merkezli ve onaylı olmak kaydıyla yurtdışı üzerindeki güvenilir FOREX firmalarından hesap açabilirsiniz isterseniz. Bu şekilde yapanlar var.
    Ancak zaten daha önceden işlem tecrübeniz olduğu ve bıraktığınız için ısrara gerek yoktur sanırım ki ben de takip edemediğimden bayağıdır ara verdim çok yüksek kaldıraçlı bu piyasaya... Öyle ki bir ara 1 e 100 e kadar ons işlemleri yapıyordum nasıl bir deli cesaretiyse bizdeki.. Genelde viopta endeks hariç hisse vadeli, gram ve dolar takılıyorum ki daha karlı gibi..

3. 2017 yılında sadece 72 bireysel yatırımcı opsiyon işlemi yapıyor diye hatırlıyorum. Durumun vahametini sizler anlayın artık.

4. Erhan bey bu temel analize dayalı yaptıgınız hisse puanlama tablosunu 3 çeyrek bilanço dönemi sonunda paylaşırmısınız.

5. paylasirim hatirlatin bana
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    2017 yılında sadece 72 bireysel yatırımcı opsiyon işlemi yapıyor diye hatırlıyorum. Durumun vahametini sizler anlayın artık.
    Hocam bırak opsiyonu aracı kurumda çalışan adam daha vobu bilmiyor o derece yani
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

7. Kazanmak için kaldiractan medet umanin sonu

Dıııııııııııııııııtttttttttttt olur

8. Viper sen trollemeye geliyorsun bu topıge valla :D
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 131/172 İlkİlk ... 3181121129130131132133141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •