Sayfa 57/172 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 449 - 456 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    erhan kardeşim kullandıgın 1 serverdaki sisteminde gecen sene hiç - yazan ayın oldumu (olduysa kac puan )ve kaldıracı kac kullanıyosun,( ben sahsen reelde 2-3 ay arka arkaya 10k yememiş sisteme iyi diyorum kullanılabilir diyorum ... seninde fikrini önemsiyorum şahsen kolay gelsin bol kazanç
    Eksi yazan ayim olmustur muhtemelen ancak 2 ay ust uste olmamistir.

Benim sistemde para yonetimi oldugu icin puana bakmakta anlamsizlasiyor ancak vade vade baktigimda hic zararla kapanan vadem olmadi
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Yuzde kac isterdiniz kazanctan ?

Bence cok yuzeysel bakiyorsunuz olaya ciddi bir is olmali surdurulebilir kar etmelisiniz.

Bir sistem ortalama senelik 15 20 bin net uretecek bu adam 3 kaldirac kullansa bir sene sonundaki kari yuzde 50 olacak 10 lotla trade etse 15 20 bin kazanacak bunun icin en az 30 bin tl si olmali 15 binin 5 bini verse size 3 de 1 anlassaniz yani yuzde 33

30 binini 40 bin yapmis olacak ben bunun icinmi risk aldim diyecek ?
    Kendi trade ettiğim sistemden sistem sahibi olarak ben %50 kar ediyorsam kiralayanın %33 kar etmesi makul zaten. Artı olarak 30 bin tl den en az 3 bin tl gecelik faiz elde edecek yani 18000/30000 gerçek karı %60 oluyor. Öbür türlü dilerse risk almadan mevduat ile %17 kazanacak sadece. Sistem kullandığı zaman mevduatta elde edeceği gelirin 3 katından fazlasını elde edecek. Bu yeterli gelmiyorsa kiralamaz. O zaman kendisi işlem yaparak daha fazlasını kazanmayı deneyebilir ki deneyimsiz birisinin daha fazla kazanamayacağını hepimiz biliyoruz.

Sistemcilik zaten bu değil mi?

Bunu şeffaf, açık bir şekilde zaten kullanıcıya anlatmak gerek. Yoksa 10 kaldıraçla işleme girip batacaktır.

Diğer açıdan o sistemini kiraya veren arkadaş aylık 1000 tl bile istiyorsa yıllık 12 bin tl kira giderine göre 5 bin tl çok daha mantıklı değil mi?

Bu işe girmeyi düşünen varsa bu konuyu çok ciddiye almalı ve kimseyi mağdur etmemeli.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Pardon 13000/30000 %43 net kar yapıyor. Yine mevduattan 2.5 kat daha avantajlı.

4. Olabilir gibi duruyor buradan bakinca. Yemesinlerde yaninda yatsinlar desene
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

5.  Alıntı Originally Posted by Wolfie Yazıyı Oku
    Erhan hocam sıraladığınız sorunların hepsi çözülür.

Bu tür bir kiralama işine girilecek ise bir şirket kurup müşteriler ile yasalara uygun bir sözleşme yapılır zaten. Bu şekilde çalışan ve fatura kesen kişiler var halihazırda.

Kiralayanın ideali işleme girdiğinde kendi mail adresinize işlem maili, gerçek hesap mı sanal hesap mı bilgisi gelir. Elinizde delil olur. Ayrıca kişinin rızası ile aracı kurumuna sizin mail adresiniz de tanımlanır ve ekstre maili size de gelir. Bunlar sözleşme ile düzenlenecek. Eğer kötü niyetli bir yaklaşım olursa karalama gibi elinizde deliller olacağından kişiye dava açabilirsiniz.

Sistem ilk at zarar yazabilir kişi kullanmaktan vazgeçebilir bunun için yapacak bir şey yok. Ama internette şeffaf biçimde zararları da karları gösterirseniz insanlarda zamanla bilinç oluşacaktır.

benim dediğim kazan kazan formülüdür. bunun dışındaki her formülde bir taraf mağdur olabilir.
    ama yine dediğim gibi ben kendi yağımda kavruluyorum. ne kiralarım ne kiralatırım

6. Portfoyu yarin yayinlayacagim

Diger arkadasimizin excelide unuttum yarin aksam 9 da hepsini hallederim iyi geceler

7. gidişat bu şekilde.

8. 2018 2019 yılının 5 dakıkalık verilerinde
    ADX : 14 ATR : 14 Vertical Horizontal Filter : 14 RSI : 14 Momentum : 14 Dir.Mov : 14

indikatorlerini değerlerini gösterdim.

bir deneme yap bakalım ne çıkacak ortaya hocam.

indirme linki

https://drive.google.com/file/d/1lOj...ew?usp=sharing

Sayfa 57/172 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •