Sayfa 64/172 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1374 madde; 505 - 512 arası.

Konu: Algoritmik Trade Sistem Sinyalleri ve Gerçek Hesap Paylaşımlı (Şeffaf)

1. Bugün Aracı Kurum değişikliği sebebiyle saat 14:00 itibariyle sistemi nakte geçirip 4611 TL bakiyeyi İnfo yatırıma aktardım.

Aktarım işlemleri tamamlandıktan sonra Robotu tekrar aktif ettiğimde burayı bilgilendireceğim.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

2. Robotu 10 dk once aktif ettim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

3. Hayırlı uğurlu olur inşallah Erhan bey. Sunucu Makdos paket 2 ve 6 devam mı? Dedicated ve Server 2012 R2 tercih edin diye yazılmıştı bi ara sanırım. Bu tip bir sunucu paketi yeter li mi? Dedicated lar çok pahalı.

4.  Alıntı Originally Posted by ozmen Yazıyı Oku
    Hayırlı uğurlu olur inşallah Erhan bey. Sunucu Makdos paket 2 ve 6 devam mı? Dedicated ve Server 2012 R2 tercih edin diye yazılmıştı bi ara sanırım. Bu tip bir sunucu paketi yeter li mi? Dedicated lar çok pahalı.
    evet 2 - 6 ve 3
    3 adet server var

hepsi 2012 r2 bulut sunucu

5. Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

6.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    Bugün Aracı Kurum değişikliği sebebiyle saat 14:00 itibariyle sistemi nakte geçirip 4611 TL bakiyeyi İnfo yatırıma aktardım.

Aktarım işlemleri tamamlandıktan sonra Robotu tekrar aktif ettiğimde burayı bilgilendireceğim.
    Hesap özetini artık geçmişten itibaren gösteremeyeceğim.

İkisinin arayüzü de aynı zaten. Şimdi info yatırım ekranından paylaşıyorum. 21,06,2019 dan itibaren bugune.

A1 in hesabında 53,67 TL para kalmış onuda bir ara çekerim.

Bu kısımda a1 capitalin 01,01,2019 ile bugunun tarihleri arasını gösteriyor. Kalan paraya faiz yattığı için bugunden baz aldım.

OLanı biteni bir analiz edelim.

4.553,35 TL + 53,67 = 4.607,02 TL TOplam PORTFOYE SAHİBİM

BUnun 368,30 TL si KAR 55,68 TL si Zarar

Dolayısıyla Ocaktan Bugune totalde 368,30-55,68 = 312,68 TL Net KAR var.

4.607,02 TL nin 312,68 TL si Kar İlk yatırımım 2000 TL civarıydı Zamanla Tasarruflarımıda ekleyerek TOtalde karla beraber bu tutara ulaşmış olduk.

Sistemin gidişatına bakalım. PUANSAL getiriye bakmalısınız. Sİstem 35 Puan kaymayla beraber -4,415 PUAN zarar da Fakat Portföy Kar gösteriyor. Bunun sebebini açıklayayım.

Kurum değiştirdiğim gün Nakte geçtim O gün sistem biraz zararla kapattı. Ben o Zararı edememiş oldum. O sırada havale yaptığım için. İkinci olarak kaymalar 35 Puan dan daha az maliyet oluşturduğu için oradanda bir tasarrufum var. Üçüncü olarak ise Önce 1 lot İle başlayıp getiri eğrisi aşağı sarkınca 2 lot'a çıkmıştım. 2'inci lotu aldıgım yerin üzerinde olduğu için KZ eğrisi biraz daha fazla kar yazmış oldum.

Aylık baz'da Mayıs ve Haziran Ayları nihayet pozitif Gerçekleşti. Haziran ayı aslında sadece 30 puan karla kapanabilmiş. Dolayısıyla sistem kötü gidişatını biraz olsun düzeltme çabası içerisinde olduğu için bu sistemle devam edeceğim.

7. Alternatif iki adet sistemim var. BU topikte bahsettiğim. 2014 YIlında yarattığım. Slow trade isimli Sistemin ocaktan bu yana olan getirisini göstereyim.

Yani eğer Optimus Prime istediğim gibi gitmezse Slow Trade Veya başka bir alternatifi değerlendireceğim.

Bunlar 35 Puan maliyetle getirisi

Şimdi hem Optimus Primeyi hemde SLOW tradeyi getiri eğrilerini karşılaştıralım.

Slow tradenin YIl boyunca açtığı 19 adet işlemi merak edeceğinizi düşünerek onuda paylaşayım dedim.

8. Bu sinyali kaçırdık. Sabah yeni vadeye geçirmeyi unutmuşum. Otomatık geçiş kapalıydı

360 TL civarı kazanç olacaktı 0 TL yazdık hayırlısı ne diyelim.

pozisyonun kapalı oldugunu akşam üzeri fark ettim.

Son düzenleme : erhanacikgoz1; 01-07-2019 saat: 23:04.

Sayfa 64/172 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •