Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 13 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Düşük komisyon alan aracı kurumlar?

1. Düşük komisyon alan aracı kurumlar?

Arkadaşlar selam

Finans 10.000 / 4 alıyor Noorcm 10.000 / 1.5 alıyor

Noorcm'de sıkıntı yaşadım. MT5 ve Matriks ile uyumlu çalışmıyor ve düzeltemeyeceklerini söylüyorlar. Öneriniz nereler var?

Noorcm'de yaşadığım sıkıntı şu şekilde:

Matriks'te 1 pozisyon long açıyorsunuz. Bir süre sonra pozisyonu kapattığınız halde pozisyonlar bölümünde görünmeye devam ediyor. Ancak toplam 0 adet olduğunu belirtiyor. Fakat 24 saat içinde bir pozisyon daha açıyorsunuz, bu defa ortalamasını alıyor ve yanıltıyor. Ayarlarını aktif fiyat ta yapsanız değişmiyor.

MT5'te ise sürekli bağlantı kopuyor ve en nihayetinde hesap devredışı uyarısı veriyor.

Noorcm'in komisyonu gerçekten iyi ancak teknik problemleri var ve pek yardımcı olma taraftarı değiller. Hatta biraz kaba davranıyorlar dahi diyebilirim.

2. İntegral 10000 2 veriyorum.ve çok avantajları var.

yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.ytd

3. çok teşekkür ederim

Alıntı Originally Posted by Dumani Yazıyı Oku
    Arkadaşlar selam

Finans 10.000 / 4 alıyor Noorcm 10.000 / 1.5 alıyor

Noorcm'de sıkıntı yaşadım. MT5 ve Matriks ile uyumlu çalışmıyor ve düzeltemeyeceklerini söylüyorlar. Öneriniz nereler var?

Noorcm'de yaşadığım sıkıntı şu şekilde:

Matriks'te 1 pozisyon long açıyorsunuz. Bir süre sonra pozisyonu kapattığınız halde pozisyonlar bölümünde görünmeye devam ediyor. Ancak toplam 0 adet olduğunu belirtiyor. Fakat 24 saat içinde bir pozisyon daha açıyorsunuz, bu defa ortalamasını alıyor ve yanıltıyor. Ayarlarını aktif fiyat ta yapsanız değişmiyor.

MT5'te ise sürekli bağlantı kopuyor ve en nihayetinde hesap devredışı uyarısı veriyor.

Noorcm'in komisyonu gerçekten iyi ancak teknik problemleri var ve pek yardımcı olma taraftarı değiller. Hatta biraz kaba davranıyorlar dahi diyebilirim.
    Viop Çalıştığım Kurumlar :

İnfo Yatırım Onbinde 1
    Ing Menkul Onbinde 1
    Halk Yatırım Onbinde 3

Ing Menkul ile işlem hacmi şartı olmadan çalışıyordum ama artık pozisyon açarken 2 kat başlangıç teminatı istediği için işlemlerimi Mart 2019'dan itibaren İnfo Yatırımla yapıyorum!
    İşlemler için Metatrader 5 ve Matriks Mobile - Matriks Veri Terminali ekranları verildi. Matriks ekranlarında Hisse için 1 kademe, Viop için 10 kademe derinlik tanımlandı. Aylık işlem hacmim viop için 3-4 milyon TL civarında, Ekranlarda donma-kasılma-tıkanma sorunları şu ana kadar hiç olmadı. Arada müşteri temsilcileri arayıp piyasa hakkında tahmin ve önerilerini paylaşıyor, memnunum

Alıntı Originally Posted by ma©hbet Yazıyı Oku
    Viop Çalıştığım Kurumlar :

İnfo Yatırım Onbinde 1
    Ing Menkul Onbinde 1
    Halk Yatırım Onbinde 3

Ing Menkul ile işlem hacmi şartı olmadan çalışıyordum ama artık pozisyon açarken 2 kat başlangıç teminatı istediği için işlemlerimi Mart 2019'dan itibaren İnfo Yatırımla yapıyorum!
    İşlemler için Metatrader 5 ve Matriks Mobile - Matriks Veri Terminali ekranları verildi. Matriks ekranlarında Hisse için 1 kademe, Viop için 10 kademe derinlik tanımlandı. Aylık işlem hacmim viop için 3-4 milyon TL civarında, Ekranlarda donma-kasılma-tıkanma sorunları şu ana kadar hiç olmadı. Arada müşteri temsilcileri arayıp piyasa hakkında tahmin ve önerilerini paylaşıyor, memnunum
    Hissede ne ödüyorsunuz?

Teminat alinan paraya repo faizi uygulaniyor mu?

Repo faizinden araci kurum komisyon kesiyor mu? Kesiyorsa %?

Oyak Yatırım 10000/2
    İnvestAz 10000/1
    İnfo 10000/1
    Alnus 10000/1

Hacim şartlı matriks yada ideal veriyorlar
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    34,808
     Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Oyak Yatırım 10000/2
    İnvestAz 10000/1
    İnfo 10000/1
    Alnus 10000/1

Hacim şartlı matriks yada ideal veriyorlar
    Hacim yapmazsak ve yine de matriks istersek tum lisanslari ile ne komisyon orani uygularlar acaba???

Syg,

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Hacim yapmazsak ve yine de matriks istersek tum lisanslari ile ne komisyon orani uygularlar acaba???

Syg,
    Hacim yapmazsan matriks veya ideal in aylık ücretini alıyorlar, komisyon oranları sabit kalıyor.

Sanırım bu oranlar kişiye göre değişiyor. Overall büyüklüğü ve aylık işlem hacmine göre karar veriyorlar.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •