Sayfa 111/289 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 881 - 888 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Dolar bazında 10 yıl önce 156 lira olan hisse yi lütfedip 15.62 de 10000 lotla tavan yapan hissenin spegini, olur da bir geri alım yaparım diye Fransız lari dahi bezdirip sattiran ve yerlerde süründüren içini boşaltıp iştirakleri ne aktaran hisse sahibi aileyi bu hayır mübarek günlerde rahmet le?! anıyorum.Butun bunlara göz yuman veya fark edemeyen SPK ya pes diyorum.hisse yükseleceği zaman Twitter da grup kurup şurası stop şurası direnç grafiğini yayınlayan maşaları Allah a sevk ediyorum.10 yıldır biraz yükselince afyon,birisa,Netaş grafiğini millete pazarlayanlara da zekâ seviyelerini olcturmelerini tavsiye ederim.
    Yatırım tavsiyesi değildir diyorum,gunlukculere oyuncak olmayın.

Alıntı Originally Posted by Flat Yazıyı Oku
    Golts, harekete merhaba diyelim, vira bismillah.
    Golts, hareket uzun ve sallantılı büyük çanağa koşmaya, bilet alanlar :::)))
    Hareket , bereket getirir. Bu büyük hareket, öle lambur-lumbur bir çıkış işareti değil, kulağınızın bir köşesinde dursun.

3.  Alıntı Originally Posted by upcake Yazıyı Oku
    Dolar bazında 10 yıl önce 156 lira olan hisse yi lütfedip 15.62 de 10000 lotla tavan yapan hissenin spegini, olur da bir geri alım yaparım diye Fransız lari dahi bezdirip sattiran ve yerlerde süründüren içini boşaltıp iştirakleri ne aktaran hisse sahibi aileyi bu hayır mübarek günlerde rahmet le?! anıyorum.Butun bunlara göz yuman veya fark edemeyen SPK ya pes diyorum.hisse yükseleceği zaman Twitter da grup kurup şurası stop şurası direnç grafiğini yayınlayan maşaları Allah a sevk ediyorum.10 yıldır biraz yükselince afyon,birisa,Netaş grafiğini millete pazarlayanlara da zekâ seviyelerini olcturmelerini tavsiye ederim.
    Yatırım tavsiyesi değildir diyorum,gunlukculere oyuncak olmayın.
    Ayrıca şirketin %30 na sahip olduğu halde (imtiyazlıymış,peh) gerikalan %70 in parasını hortumlayan devleti kalem oyunları ile dolandıran,aile üyelerine 60-70 milyar maaşlar veren haramileri de kınayalım..(elden başka bir şey gelmediği için).Göz yuman devlet otoritesi de suç ortağı.daha ne ayak oyunları var. eskilerden daha yakından bilenler bir anlatsa da ..

4. Son vedalaştığımdan bu yana almak nasip olmadı. İnşallah tüm gerçek yatırımcılara güzel kazançlar sağlar.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Yaw, duyduğum doğru ise , eski Ege Li bankacı ile angaralı büyük bir uzun atlama işine girişmişler. Yani öyle ise bu kağıt DÖRTNALA gitmeli, anlarız bakalım pzt. Bankacı uzaktan kumanda ile iş yapeyyo yurtlardışından. Uzun yollar ezile ezile toplandı kağıt.

7.  Alıntı Originally Posted by Flat Yazıyı Oku
    Yaw, duyduğum doğru ise , eski Ege Li bankacı ile angaralı büyük bir uzun atlama işine girişmişler. Yani öyle ise bu kağıt DÖRTNALA gitmeli, anlarız bakalım pzt. Bankacı uzaktan kumanda ile iş yapeyyo yurtlardışından. Uzun yollar ezile ezile toplandı kağıt.
    Sayın Flat ne zaman yukarı deseniz bu arkadaş yuları salıyor aşağı doğru gidiyoruz.yine öyle olmaz inşallah

8. İnsanların hayalleri ile oynamayın. Yok efendim egeli bankacı işlem yapıyormuş? Şu anda merkez bankası rezervlerinin bittiği ile alakalı yabancı basında birsürü haber var. Sizde bankacı diyorsunuz. Piyasa iyiyken bir yol olmamış bir yaratık bu. Ytd

Sayfa 111/289 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •