Sayfa 119/289 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 2310 madde; 945 - 952 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Bu yorumlari okuyunca
    Dun aldigim 51400 lotu verdim Teşekkürler beni kurtardiginiz icin

2. Sayın yetkili,
    Göltaş AŞ yatırımcısıyım. Özetle Göltaş AŞ den Orma AŞ ye yapılan para transferi, alacakları ve yönetici maaşlarının kişisel olarak açıklanması konulu suallerimle ilgili yatırımcı ilişkileri biriminizden telefonla aranarak sorularımin yönetime sunulduğu ve cevaben yazılı olarak cevap verilmeyeceği genel kurula az bir zaman kaldığı suallerimi oradan sorabilecegimi ve genel kurulda cevaplanacağı daha önce bu soruların geçmiş genel kurullarda cevaplandiğı, diğer taraftan yönetici maaşlarının genel kurulda zaten belirlendiğini kişisel bilgi olduğu için açıklanmayacagini hiç bir şirketin kişisel maaşları açıklamadığı, mevzuata hakim değilsiniz bir kaç birşey okuyorsunuz soruyorsunuz bizim danışmanlarımız var danişiyoruz SPK kurumlar bizleri denetliyor.
    Bende cevaben bu sorulara verilecek verebilecek bir cevabınız olduğuna inanmıyordum zaten geçmiş genel kurullarda da bu soru cevaplanmamıştı, genel kurulda maaşlar belli oluyor fakat SPK bülteninde olduğu gibi tüm menfaatleri kapsamadığı diğer şirketler açıklamasada da bu bultenin gereğini yapmamakla yapılan işlemi doğru kılmaz bir şey yanlışsa yanlıştır 99 kişide yapsa yanlıştır ben hep doğrunun peşinde koşmusumdur. Sizde doğru olanı yapın. Eğer cevabınız bu sekildeyse lütfen bunu bana yazılı olarak bildirin sözlü cevabı kabul etmiyorum bana sözlü olarak ne dediyseniz o cevabı yazılı olarak talep ediyorum istegime cevaben danışmanlarına konuyu soracaklarını ve ona göre şahsıma dönüş yapacaklarını söyleyerek iyi temennilerle görüşmeyi sonlandırdık.

Suallerime olan cevaplarınızı yazılı olarak talep ediyorum.

Öncelikle ben bir şirket yatırımcısıyım ve şirketin kar etmesini iyi durumda olmasını benden daha çok kimsenin istemesi istemeyeceği aşikardır. Sorduğum sualleri sizlere %30 şirket sahipli olan temsilinize yönelik sorduğum sorular değildir bu niyetle soracağım sorular takdir edersiniz ki en fazla hisse payınızı azaltmayı veya artırmayı düşünüyormusunuz etrafinda olurdu diğer taraftan bu vasifla sual soracak olsam çok daha samimi olduğum genel kurullardan tanıdığım sizin gibi başka hissedarlara sorardım. Ben size bu soruları faaliyet raporun da belirttiğiniz gibi aldığınız yaklaşık 10.000.000₺ maaaşlarin karşılığında yaptığınız yoneticilikler vasiflarinizla veya Finans müdürü olarak yatırımcısı olduğum şirketce ödenen maaşlarin karşılığında sizlerinde benim gibi %30 luk hisse oranı sahipligiyle sizin adınıza da sormuş bulunuyorum. Lütfen sorularımı cevaplarken şirket sahipliği vasfinizi bir kenara bırakıp aldiginiz maaşların karşılığında yaptığınız yöneticilik vasfiyla değerlendiriniz. İnşallah tüm samimiyetimle canı gönülden dilerim ki sorduğum suallerde yaniliyorumdur ve şirket gerçekten zarara uğratilmamistir.
    Diğer taraftan her ne kadar şahsım hakkında üst perdeden konuşup mevzuata hakim değilsiniz bir kaç şey okuyup soruyorsunuz vb bir hitap tarzına maruz kalsam da bildiğim çok şey var da bir tanesini paylaşayım bir yatırımcı olarak şirkete sorulan sorularin cevabını almam için genel kurula katılma zorunluluğum olmadığını çok iyi biliyorum. Tüm samimiyetimle tekrar söylemek isterim şirketle ilgili dile getirdiğim konularda ben yaniliyorumdur ve doğru çıkmaz velev ki doğru çıkarsa mevzuattan bir kaç birşey okuyup soruyorsunuz diyen bu kararlarda söz sahibi olan yönetici çalışan ve danışman şirketle ilgili dilerim gereği yerine bizzat kendilerince getirilir.
    Saygılarımla iyi çalışmalar.

Outlook Mobile'dan gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by sayic Yazıyı Oku
    Bu yorumlari okuyunca
    Dun aldigim 51400 lotu verdim Teşekkürler beni kurtardiginiz icin
    üstad 51000 lotu verseniz bugün tahta cosardı,4 gundur tahtayı izliyorum oyle bir işlem olmadı.
    ARKADAŞLAR 9 UN DA KONSELİDE BİLANÇO VAR HABERİNİZ OLSUN.YTD.

4. Türk şirketleri görevlendirilecek

La Repubblica, "Türkiye'nin Libya'nın yeniden inşası için şirketlerini konuşlandıracağını" da belirtti ve Sarrac'ın da dün Ankara'da Türk firmalarını davet etmesini vurguladı.

Sarrac dün, "Ülkenizin ekonomik, siyasi ve bölgesel ağırlığıyla birlikte hep beraber sizlerle omuz omuza Libya'nın yeniden imarı sürecinde de Türkiye'yi ve Türk şirketlerini tekrar Libya'da görmek istiyorum" demişti.

Gazete "Erdoğan da Sarrac'a, Türkiye'nin daha fazlasını yapmaya hazır olduğunu söyledi, bunun anlamı Türkiye'nin daha fazlasını istediğidir" diye yazdı.

Kaynak: https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-52936620
    Zaman, en bilge olandır; çünkü her şeyi aydınlatır. Thales

5. genel kurul toplantısı cuma günü saat 3 de.

6. 9unda bilanço 12 sinde genel kurul bu hafta çok seksi geçeceğe benziyor

7. Ekstreyi gonderryim mi?

8.  Alıntı Originally Posted by sayic Yazıyı Oku
    Ekstreyi gonderryim mi?
    50 bin lot aldıysan sana sattırasıya kadar götürmezler.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 119/289 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •