Sayfa 13/289 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 2310 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    İnşallah hisse içinde olumlu bir süreç yaşarız.
    OO başkentim ihlas’tan sonra bu kağıtta da zarardayız bir de Hamdi gelirse ömrü billlah belimizi doğrultamayız

2.  Alıntı Originally Posted by nitti Yazıyı Oku
    OO başkentim ihlas’tan sonra bu kağıtta da zarardayız bir de Hamdi gelirse ömrü billlah belimizi doğrultamayız
    Valla Hamdi gelirse zaten daha iflah olmayız Aslında zarar olarak görmüyorum Göltaşı. Son alımlarımdan yüzde 30 üzerinde zarar var ancak inşallah düzenli olarak çıktığım zaman ki hisse sayısına çıkaracağım için geçmişe göre güzel kar yapmış olacağım. Çünkü bölünmüş fiyatlara göre 30 lu fiyatlara gelen sattığım malları buradan alıyorum güzel kar olarak görüyorum. İhlaslara lafım yok giren girmiş
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Valla Hamdi gelirse zaten daha iflah olmayız Aslında zarar olarak görmüyorum Göltaşı. Son alımlarımdan yüzde 30 üzerinde zarar var ancak inşallah düzenli olarak çıktığım zaman ki hisse sayısına çıkaracağım için geçmişe göre güzel kar yapmış olacağım. Çünkü bölünmüş fiyatlara göre 30 lu fiyatlara gelen sattığım malları buradan alıyorum güzel kar olarak görüyorum. İhlaslara lafım yok giren girmiş
    14 lerden almaya başladım bende düzenli olarak da almaya devam ediyorum bugün benjaminle de vedalaştım istediğim yerlere gelmesi durumunda hatrı sayılır miktarda almayı düşünüyorum sonumuz hayrolsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,405
    Hamdiyide bekliyoruz..bermuda şeytan üçgeni...

5.  Alıntı Originally Posted by nitti Yazıyı Oku
    14 lerden almaya başladım bende düzenli olarak da almaya devam ediyorum bugün benjaminle de vedalaştım istediğim yerlere gelmesi durumunda hatrı sayılır miktarda almayı düşünüyorum sonumuz hayrolsun
    Ben imkanlar dahilinde az az belli bir miktara kadar toplarım. Sonra nasipse EGSER düşünüyorum. EGSER de hedef malı toplayabilirsem inşallah Altın veya BTC

6.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Hamdiyide bekliyoruz..bermuda şeytan üçgeni...
    Hamdi küstü piyasalara gelmez daha

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,405
     Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Hamdi küstü piyasalara gelmez daha
    Birde Hamdi olursa vah halimize diye düşündüm..biraz rahatladım Azda olsa şansımız var..

8. Maliyet biraz daha aşağı indi şükür

Sayfa 13/289 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •