Sayfa 137/290 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Baktım adamla dalga geçiyorlar verdim çıktım.bakalım hayırlısı. Kalanlara bol kazanç

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim aldığım hissenin üzerine sanki öküz oturuyor. amk her gün tavan olan hisseler ben alınca düşmeye başlıyor. almadığım hisse tavan olmaya devam ediyor. sattığım hisse 10 dk sonra tavan oluyor. bu ipineler beni mi takip ediyor anlamadım. 250.000 yatırımcı içinde bir tek beni mi izliyorsunuz amk

2. Bedelsiz hisselerin hareketine uyup tavana giden sonra da katliama uğrayan günün hissesi.

Gün sonu pasta.

http://share.matriksdata.com/share.a...07231925015998

Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Benim aldığım hissenin üzerine sanki öküz oturuyor. amk her gün tavan olan hisseler ben alınca düşmeye başlıyor. almadığım hisse tavan olmaya devam ediyor. sattığım hisse 10 dk sonra tavan oluyor. bu ipineler beni mi takip ediyor anlamadım. 250.000 yatırımcı içinde bir tek beni mi izliyorsunuz amk
    Arkadaşım bazen bana da olur. Fakat sonra hatayı hep kendimde bulurum.
    Anlattigin gibiyse hisseyi alıp yeterince beklememişsin demektir.

Sana bir kitap tavsiye edeyim. Muhakkak oku ama. Telefonuna- kitap oku - uygulamasını indirerek
    Borsada Tek Başına.
    İsimli kitabı oku.
    Güzel ve faydalı tespitler var

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Sana bir kitap tavsiye edeyim. Muhakkak oku ama. Telefonuna- kitap oku - uygulamasını indirerek
    Borsada Tek Başına.
    İsimli kitabı oku.
    Kitaptan Alıntı bir bölüm

Bu kısımda anlatılanları şöyle özetleyebiliriz:

. Profesyonel borsacıların bilgi ve becerilerini gözünüzde fazla büyütmeyin.

. Geçmişte edindiğiniz bilgilerden yararlanın.

. Wall Street tarafından henüz keşfedilmemiş ve onaylanmamış -yani radara yakalanmamış şirketleri tercih edin.

. Hisse senetlerine yatırım yapmadan önce kendinize ev alın.

. Paranızı borsaya değil, hissesini aldığınız şirketlere yatırdığınızı düşünün.

. Kısa vadeli dalgalanmalara kulak asmayın.

. Hisse senetleri size büyük kar sağlayabilir.

. Hisse senetleri sizi büyük zarara sokabilir.

. Ekonomiyi önceden tahmine çalışmak boşunadır.

. Borsanm yakın gelecekte ne yöne ilerleyeceğini tahmine çalışmak boşunadır.

. Hisse senetlerinin uzun vadede sağlayacağı kar tahvillerin sağlayacağı kardan daha yüksek ve güvenlidir.

. Hissesini satın aldığınız bir şirketteki gelişmelere ayak uydurmaya çalışmak yedi kartlı poker oynamak gibidir.

. Hisse senetleri herkese ve her yaşa göre yatınm araçları değildir.

. Sıradan insanlar gelecek vadeden şirketleri ve ürünleri profesyonellerden yıllar önce keşfedebilirler.

. Borsada para kazanmak için elinizdeki avantajları iyi kullanmayı bilmelisiniz.

. Borsada eldeki bir kuş daldaki on kuştan iyidir.

Kitapta beğendiğim bölümlerden

Bütün bunların üzerine hükümete ödediğiniz vergileri evinizin emlak vergisinden düşebilirsiniz, ayrıca ev satın almak enflasyona ve ekonomik durgunluğa karşı başvurulacak en iyi sigortadır. Başınızın üzerindeki dam da cabası ... En sonunda evi satmaya karar verirseniz aldığınız paraları yeni bir ev satın almak için kullandığınız takdirde kazancınız vergiden muaf olacaktır.

Ev satın alırken şu sırayı izleyin: önce küçük bir ev alın, sonra bunu satıp orta büyüklükte bir ev alın. Derken aslında size fazla büyük gelecek geniş bir ev alın. Çocuklarınız evlenip evden ayrıldıktan sonra ise büyük evi satarak daha küçük bir ev satın alabilirsiniz. Bu arada azımsanmayacak bir para kazanmış olacaksınız. Evlerin fiyatları arasındaki fark vergiden muaftır. Hükümet ev sahiplerine ömürlerinde bir kereye özgü olmak üzere böyle bir şans tanır. Oysa hisse senetleri mümkün olduğu kadar sık ve yüksek vergiye tabidir.

6.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Borsada Tek Başına.
    İsimli kitabı oku.
    Teşekkürler bir okuyalım bakalım. Tecrübe önemli.

7. 24 liraya 134bin lot satış koydu, vay vay vay

8. Bu hafta 30.00 un üzerine gidermiyizzzzzzzzzzzz.

Sayfa 137/290 İlkİlk ... 3787127135136137138139147187237 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •