Sayfa 142/289 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Citibank azar azar topluyor görünüyor. Hisse de yükselişler görülebilir. Tez zamanda çok yukarılarda olmanı istiyoruz.
    Yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Citibank azar azar topluyor görünüyor. Hisse de yükselişler görülebilir. Tez zamanda çok yukarılarda olmanı istiyoruz.
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Bilanço iyi gelecek gibi. Temennilerinize katılıyorum ama tavan olduğu nadirdir hele tavana kitlemesi çok nadirdir. Hemen bozar tavanı. Sizin şansınıza tavan olur ve inşallah bozmaz. Bana Mersin yeter oralarda inerim inşallah.

3. Tavan düşüncem devam ediyor
     Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Bugün uzun zamandır ilk kez tavan olabiliriz.

4. Hissede küçük yatırımcı kalmamış. Belirli gruplarda alım satımlar devam ediyor. Yıllarca hisseyi manipüle ederek düşürmüşler. Benim açımdan hisse aşırı ucuz duruyor. Nerelere götürürler kestirmek çok zor. Yeter ki götürsünler.

5. 7,5 yıldır bu hisseyi taşıyan bir yatırımcı (hamal) olarak, hisseyi böyle kıpır kıpır çok az görmüşümdür.
    Bedelsiz sermaye artışından sonra hisse sayısı artmasına rağmen işlemde dönen hisse azaldı.
    Bu hisse bana borsayı öğretti,tek faydası bu oldu.

6. Enterasan tarafı zaman içerisinde hissenin büyük bölümü toplanmış. Sığ alanda hareket ederek küçük yatırımcılarda bulunan hisseleri de almaktı. Bazı gruplar bunu başarmış görünüyor. Az sermayesi güçlü finans desteği ile artık iyi bir harekete başlayabilir. Sizin gibi sabırlı dostlar da umarım beklentilerin çok üzerinde kazanç sağlarlar.Yatırım tavsiyesi asla değildir. Yazılarım şahsi düşüncelerimi kapsar.
     Alıntı Originally Posted by kızılmartı Yazıyı Oku
    7,5 yıldır bu hisseyi taşıyan bir yatırımcı (hamal) olarak, hisseyi böyle kıpır kıpır çok az görmüşümdür.
    Bedelsiz sermaye artışından sonra hisse sayısı artmasına rağmen işlemde dönen hisse azaldı.
    Bu hisse bana borsayı öğretti,tek faydası bu oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Enterasan tarafı zaman içerisinde hissenin büyük bölümü toplanmış. Sığ alanda hareket ederek küçük yatırımcılarda bulunan hisseleri de almaktı. Bazı gruplar bunu başarmış görünüyor. Az sermayesi güçlü finans desteği ile artık iyi bir harekete başlayabilir. Sizin gibi sabırlı dostlar da umarım beklentilerin çok üzerinde kazanç sağlarlar.Yatırım tavsiyesi asla değildir. Yazılarım şahsi düşüncelerimi kapsar.
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Hepimiz kazanırız inşallah.Yanlış zamanda girmenin bedelini ödüyor benim gibi alanlar.

8.  Alıntı Originally Posted by kızılmartı Yazıyı Oku
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Hepimiz kazanırız inşallah.Yanlış zamanda girmenin bedelini ödüyor benim gibi alanlar.
    kızılmartı senden eskilerde var burda

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 142/289 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •