Sayfa 143/289 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon
Arama sonucu : 2310 madde; 1,137 - 1,144 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Bilanço 19 Ağustosta açıklanacak. Haftaya çarşamba gününe 5 iş günü kaldı. Bilançoya kadar prim yapmaya devam etme ihtimali olabilir mi. İyi bilançolar sonucunda yıl sonu kar rakamı ile birlikte yüksek oranda bedelsiz sermaye artırımı yapılarak sermayesini güçlendirme yapabilirmi.

2. İyi bilanço açıklayabilir. Bilanço son tarihi 19 Ağustos ancak önce de açıklayabilir. Yüksek yıl sonu bilanço da açıklasa bedelsiz gündemde olmaz. Sermaye artırmak zorunda değil. Bugün için öngörüm 22.00 fiyat üstünü bekliyorum. Umarım dünkü gibi beni yanıltmaz. Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by Adanalı01 Yazıyı Oku
    Bilanço 19 Ağustosta açıklanacak. Haftaya çarşamba gününe 5 iş günü kaldı. Bilançoya kadar prim yapmaya devam etme ihtimali olabilir mi. İyi bilançolar sonucunda yıl sonu kar rakamı ile birlikte yüksek oranda bedelsiz sermaye artırımı yapılarak sermayesini güçlendirme yapabilirmi.

3. Sanki tavan serisi yapacakmış gibi bugün borsa açılmadan tavana alış yazıp mal alan ky olmasaydı kapanışımız bugünde iyi olacaktı.

4. Birazda bugün alanların dökülmesini bekleyelim bakalım.

5. Borsada hisse değişimleri başlamış görünüyor. Göltaş hareketlendi. Bize geleceklerini düşünüyorum. Umarım yanılmam.
    Yatırım tavsiyesi değildir

6. Piyasada hisselerinin çoğu toplanmış. Sermayen az enerji ve gıda şirketlerin var. Şimdiye kadar çok yol almalıydın. Neden bekliyorsun anlayamıyorum.
    Küçük yatırımcıyı yıllardır süründürdüğün için onların çoğu da hissesini satıp gitmişler. Başbaşa kalmışsınız. Gücünü göstermenin zamanı geldi ve geçiyor. Ha gayret 😃

7. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Libya’da tam destek verdiği Trablus merkezli Feyiz el Sarrac başkanlığındaki Ulusal Mutabakat Hükümeti (UMH) Deniz Sınırları ve Askeri İşbirliği anlaşmalarından sonra, Libya pazarını ardına kadar Türk müteahhitlerine açan anlaşmaya da Ankara’da imza attı.

Golts ın Libya ihracatı var mı...bu haber pazartesi çimento hisselerini etkiler mi...

8. Göltaş ın en büyük ihracat yaptığı ilk iki ülke Libya ve İsrail dir. Mutlaka etkisi olur. 6 aylık bilançoyu bir görelim bakalım. Beklentim çok iyi bir bilanço. Borsanın en ucuz hisselerinden biri durumunda.
     Alıntı Originally Posted by falcon1845 Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Libya’da tam destek verdiği Trablus merkezli Feyiz el Sarrac başkanlığındaki Ulusal Mutabakat Hükümeti (UMH) Deniz Sınırları ve Askeri İşbirliği anlaşmalarından sonra, Libya pazarını ardına kadar Türk müteahhitlerine açan anlaşmaya da Ankara’da imza attı.

Golts ın Libya ihracatı var mı...bu haber pazartesi çimento hisselerini etkiler mi...

Sayfa 143/289 İlkİlk ... 4393133141142143144145153193243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •