Sayfa 168/290 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2313 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün.. almışken orta uzun vade mi takılsam karar veremedim..

Dostum cmbtn ile bunu karsilastirabilirmisin acaba. O uçtu gitti. Bu uyuz neden buralarda.

2. Slm türkiye Kipa da hiç olmadım adel yıllar önce 10 dan alıp 16 verdim sonra 10 düştü bakmadım golts uzun vadeli bir yatırım kısada zor spegi var ama uzunda güzel olacak hele USD direnci bir kirsin daha çok konusulur

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Bensiz gitsin tavan oldu ben sevmedim dansöz oynatıyor spek adi

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Bir haberle de taçlandır be abi

Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Slm türkiye Kipa da hiç olmadım adel yıllar önce 10 dan alıp 16 verdim sonra 10 düştü bakmadım golts uzun vadeli bir yatırım kısada zor spegi var ama uzunda güzel olacak hele USD direnci bir kirsin daha çok konusulur

Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Bensiz gitsin tavan oldu ben sevmedim dansöz oynatıyor spek adi

Yorumların için teşekkür ederim. Valla bende yeni girdim.(27.20) yüksek bedelsiz potansiyeli olanlar karton konya egeen bosch uzaya gitti. Beklemeyi düşünüyorum. Yrd.

6. GOLTS TRADE 💲💲💲
    https://t.me/goltas

7. Kaptaki haberden sonra bile buraya kimse bir şey yazmıyorsa biraz ümitlendim. Kimler çalı arkasında bir haber etsin bakalım.herkese iyi geceler. Hayırlısı olsun.

8.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    Kaptaki haberden sonra bile buraya kimse bir şey yazmıyorsa biraz ümitlendim. Kimler çalı arkasında bir haber etsin bakalım.herkese iyi geceler. Hayırlısı olsun.
    Çalı arkasını bırak,çalının kendisi olduk ortak.
    Milletin dikkatini çekiyor,buraya fazla yazan olmadığına bakma bence.İyi geceler

Sayfa 168/290 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •