Sayfa 205/289 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Hala grafik atan arkadaşlar var. Grafik yerine satanların derdine ne onu attın 11 yılda verdiğini iki ayda geri aldı onu yaIn çizin

3. Buradan
    Sayın Tarmana sesleniyorum; Hisse yüksek iken satım yapıyordunuz
    Düşünce bir alım kapı atında yatırımcının sizlere güveni olsun
    Yatırım tavsiyesi değildir

4. Adam devamlı aşağı salıyor adamda suç yok suç bizde elindeki hisseyi verende verirsen adamlar alır aşağıya götürür aşağıya indikçe satan var hala zaten kaybetmişim satma adama oyuncak verme ne yapsın tarman amcam ilerlemiş yaşına rağmen bizleri öpmeye devam

5.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    82 fibo direnç ...

bir yerde kar almayı bilmek lazım..

yatırımcılar nasılsınız.

YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

6. 05 mayıs gün sonuna kadar brüt takas gelmiş.

7. Herkese iyi akşamlar. Ismail tarman geçen sene ile bu sen arasında 450 bin lotun üzerinde hisse alımı gerçekleştirmiş. Tabii bunları düşük fiyatlardan yaptı. Daha da toplamak için hissenin fiyatının yükselmemesi için hisse sattı. Tabii bizim yatıtımcılar panik yaptı ve yapıyor. Bugün de brüt takas geldi, yine sosyal medyda panik yapıyorlar. Ilk önce faaliyet raporunu okusunlar. 23. Sayfada bu zaman kadar yapılan yatırımların toplamı 251 milyon euro diye yazmışlar. şimdi gelelim piyasa değerine milyon euro. şirket 2014-2016 yılları arasında yaptığı yatırımını yabancı para cinsinden borçlanarak yaptılar. Finansal yükün büyük çoğunluğu kur farkı gideri. Yatırımcılar panik yaparsa ismail tarman bu şirketi her sene toplar. Daha öncede birçok çimentoda böyle topaldı ve büyük para kazandı. Bu göltaş diğerlerinden farklı. Bir kere malzeme problemi olmayan ender şirketlerden biri. Iştiraklerinden göltaş enerjinin değeri belli. çimentoların kuruluş değerleri belli. Bursanın yaptığı yatırım ederi belli. Batıçimim ortakalrının bazıların sattığı hisse fiyatı belli.
    Bu şirket artık modunu değiştirdi. Yatırımları bitti. Bu sene hidroelektrik santrallerin olduğu bölgede yağmur çok iyi yağdı. Inşallah güzel bir üretim olmuştur. Rekabet kurulunun denetimine ilk defa mı giriyor. Bu yatırımcıları anlamıyorum. Borsada yeni halka arzlara bakın. Adam 10 milyon yatırım yapıyor. 150 milyon değerleme yapıyor. Yüzde 33 iskonta yaptım diye 100 tl den halka arz ediyor. Yatırımcılar modaya uyuyor halka arzlara giriyorlar. Sonunu hep birlikte göreceğiz. Panik yapmamız gerektiğine i*****yorum. Tarman bekliyor malı versinler diye. Biraz sabır diyorum. Iyi geceler.

8. boş beleş adamlar neredeyse hepsi burada malı yediler hayaller gırla..

bilgi içerikli çok yazı yazdım sildim durdum.. buraya fazla gelir, hayal yazmak lazım...

kolaylıklar dilerim.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

Sayfa 205/289 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •