Sayfa 208/290 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258 ... SonSon
Arama sonucu : 2313 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. hisse ölü
    hissedarlar ölü

2. 1998 ler de 90 yüzlü fiyat lardaydı
    4.5 hisse olmuş 250 TL eder
    Bence hiç art mamış
    Art mazda

3. Bu saatten sonra kanal İstanbul ile ilgili haberler sadece patronun mal boşaltmasını kolaylaştırır, her fırsatta çakmaya çalışıyor,dahada dikkatli olmak ve bu hisseye bulaşmamak gerek.

4.  Alıntı Originally Posted by kapadokyalı Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra kanal İstanbul ile ilgili haberler sadece patronun mal boşaltmasını kolaylaştırır, her fırsatta çakmaya çalışıyor,dahada dikkatli olmak ve bu hisseye bulaşmamak gerek.
    Kıdemli Üye olduğunuza göre;Siz borsadan anlayan birine benziyorsunuz
    Takaslara bakıyorum ilk 5 kurumda hissenin yüzde altmışbiri duruyor, hisse 87 ikende duruyordu.
    Patronun mal boşalttığını nasıl anlarız

5. [QUOTE=analiz5;5383202]Kıdemli Üye olduğunuza göre;Siz borsadan anlayan birine benziyorsunuz
    Takaslara bakıyorum ilk 5 kurumda hissenin yüzde altmışbiri duruyor, hisse 87 ikende duruyordu.
    Patronun mal boşalttığını nasıl anlarız[/QUOTE
    Bunların her aracı kurumda hesapları vardır,dışardan alınan mallara aynı aracı kurumdan satış yaparlar ve aracı kurumdaki mallar hiç değişmemis olur o yüzden takastan kimin ne kadar sattığını anlayamayız, ben hissenin fiyatlamasına bakarak patronun sattığını düşünüyorum, çünki dışardan bir speği yok tamamen patron hissesi, arada bir grup girer 3-5 ne vurabilirse vururlar ve ertesi gün kaçarlar.

6. analiz5 söylemeyi unuttum borsadan pekte anladığım söylenemez sadece 8 senedir bu hissede olduğum için kendi anladığımı yazdım, bu hisse zaman gelecek çok yükselecek ama şu anda burada bulunan çoğu ky.burada olmayacak, olursada yükselmeyecek zaten. YTD.

7. [QUOTE=kapadokyalı;5383773]
     Alıntı Originally Posted by analiz5 Yazıyı Oku
    Kıdemli Üye olduğunuza göre;Siz borsadan anlayan birine benziyorsunuz
    Patronun mal boşalttığını nasıl anlarız[/QUOTE
    Bunların her aracı kurumda hesapları vardır,dışardan alınan mallara aynı aracı kurumdan satış yaparlar ve aracı kurumdaki mallar hiç değişmemis olur o yüzden takastan kimin ne kadar sattığını anlayamayız, ben hissenin fiyatlamasına bakarak patronun sattığını düşünüyorum, çünki dışardan bir speği yok tamamen patron hissesi, arada bir grup girer 3-5 ne vurabilirse vururlar ve ertesi gün kaçarlar.
    Teşekkür ederim cevabınız için

8. 2020 ve 2021 3 aylık gelir tablosu

2020'ye göre daha iyi görünüyor. Bakalım fiyatlama nasıl olacak?...

Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Sayfa 208/290 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •