Sayfa 36/289 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon
Arama sonucu : 2310 madde; 281 - 288 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

Cuma günü toplantıdayım birikmişliği mi orada kusacam......................

2. Kus ortak

3. Sayın arkadaşlar şirketlerin bilanço açıklama tarihleri düzgün bir formatta aşağıda verilmiştir:

http://www.borsanalist.com/bilanco-aciklama-tarihleri
    Bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

4. bu tip hisseler böyle oluyor patronun keyfine kakıyor. biraz kurumsal olsa yatırımcısını düşünse böyle olmazdı

5. Tarihe not düşelim ;
    Göltaş 33.3 mio Usd / 10.90
    Aksu 28.8 mio Usd / 10.25
    Hey gidi Göltaş hey ne günlere geldin 🙂

Nurdan cuma günkü toplantıya gelen yokmu?

Venus GO cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. toplantıda ne yaparsanız boş imtiyaz olduğu sürece itarman ses yükseltmediği sürece zaman kaybı genel kurul sanki kurumsal şirket golts

8. şirket benim hissem ucuz ve ben nakitim kadar hisse alıyorum diyor.buna rağmen hala yok şu olmuş bu olmuş diyenler var.hisseyi 30 lardan buralara göltaşmı düşürdü.fonlar ve yabancılar düşürdü.şimdi de sattığım malı almadan prim yapmasına izin vermem diyor.
    belki bu alışlardan sonra tekrar hisse alımı açıklar bellimi olur.
    şirket alım yapıyorda elinde % 9.85 pay bulunduran tarman neden 1 lot almıyor.keza tarman bolu,mardin,adana hiçbirinde alım yapmıyor veya yapıyor biz bilmiyoruz.
    tarmanın karşısında bu zibidiler,yabancılar duramazlar.zaten çoğunluk tarmanda.
    ama durduklarına göre aklıma bu işlem yapanlar acaba tarman adınamı yapıyorlar diye takılmadanda olmuyor.
    sonuçta biz 30 tl den hisse almıyoruz.3 te 1 fiatına düşmüş 10 tl lerden alıyoruz.
    kim satıyorsa satsın umurumda değil,sizinde umurunuzda olmasın gün gelir değerini bulur..

kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp kişisel görüştür.

Sayfa 36/289 İlkİlk ... 2634353637384686136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •