Sayfa 42/289 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 329 - 336 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

Sn. Rowing
    Teşekkürler. Bir şeyler olmalı. Artık varlık satışımı olur, şirket mi satılır bilemem...

2. demirellerin dönemleri kapandı birgün el değişecek mutlaka ama ne zaman

3. .
    Yillardir dilimde tuy bitti,yuksek bedelsiz potansiyali var diyerek yatirim yapilmaz!
    Bana soyler misiniz 25*7,2 ile 10*18 arasinda ne Fark var?
    100 liradan bedelsiz verecek zengin olucaz hayallari kurarak alim yapanlar fiyat 25 lira olunca sus pus olmuslar..
    Hele ki , bir de bedelsiz haberi aciklandiktan sonra tavan tavan giderken alanlar var. Onlara cook guzel ders olmus. Keske yedikleri kazigi genc nesillere anlatabilseler de , yeni gelenler spekulatorlere yem olmasa..

4.  Alıntı Originally Posted by kızılmartı Yazıyı Oku
    İki günde 30 bin civarı aldınız. Cephanenizi idareli kullanın.Fırtına yeni başlıyor.
    Gerçi siz işinizi bilirsiniz.
    Ben uyarımı ayın 25 inde yapmıştım.Siz yaklaşık 11 ortalamayla alımları yaptınız.Fiyat kaç 9,84.Var bir bildiğiniz herhalde!

Bu durumu öngörmeme ragmen bir adet bile göltaş hissemi satmadım.Kendileri işlem yapmadıkları zaman hacim oldukça düşüyor.Kontrol onlarda,bir sadece izliyoruz.Ama 6,30 lardan bütün halklarımı satıp çıkmıştım.

Borsa iner çıkar,şirketlerin bir değeri vardır.Onun altındaki fiyatlamalar genelde algı bozukluğunda olur.Şuan olumsuz haber akışı çok fazla,hatalı işlemlere sürükler.

Ysk kararı içinde iki laf edelim.Hayırlısı olsun diyeceğim fakat malesef olmayacak.Ekonomik ve siyasi ağır faturaları olacağa benziyor.Bunları anlamak için ideolojilerden uzaklaşıp olaylara objektif bakmak yeterlidir.

Ne diyelim,paramız sağlığımızı bozmaz inşallah.

5. Hey gidi Göltaş hey sen buralarda olacak kağıtmıydın.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6. Senden de kurtuldum

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Hey gidi Göltaş hey sen buralarda olacak kağıtmıydın.
    Bunlarda geçer

8.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Bunlarda geçer
    İnşallah bir an önce geçer buradaki insanların bir nebze de olsa yüzünü güldürür.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 42/289 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •