Sayfa 44/287 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 2289 madde; 345 - 352 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by clasman02 Yazıyı Oku
    iki gözüm bilmeden konuşmayalım,varsayalım ki çimento işi hiç düzelmeyecek.
    şirketin içinde daha 40-50 senesi olan 100 mw gücünde hidroelektirik santralı var.
    araştır bak 1 mw elektirik üretmek için yapım süresi hariç 1 milyon dolar para gerekir..yani 100 mw için 100 milyon dolar gerekir.bu bile yeter..ha birde aksu enerji var.
    alın veya satın diyemem ama önce araştırın lütfen..

24.4.2014 tarihinde yazmışım ve rowing nikli arkadaşın verdiği cevapta aşağıda okuyalım lütfen

iki gözüm sen o göl enerjiye fazla bel bağlama o kredi bitmez demedi deme aksu keza kıytırık sen bi bu barajcıkların nerede olduğuna bi bak derim üretim miktarlarının mevsimsel dağılımına bir bak iki gözüm sanki çimento sektörü kötü de enerji sektörü çok mu iyi dersen ki çimento satılacak yada gölenerji satılcak belki bişeyler olabilir

YTD
    insan okuduklarından ister istemez etkileniyor..dediğim çıktı..ve çok az aldım kıytırıktan .
    sektörün zayıf olması acaba sorusunu sorduruyor kendinize..
    ama göltaş hakikaten büyük sürpriz yaptı..hele birde işler çimentoda açılırsa düşük sermaye ile uç noktalara gidebilir..zaten ihracatta yapmış..
    güzelim hisseleri bırakıpta vesteli etmeyecek paralara götüren göltaşta,çimsada,ttrak,borusan,bolu,mardin de gelene gidene veren yabancılarada kapak olsun,o algoritmik makinalarınada kapak olsun....
    yukarda saydığım hisselerde günü geldiğinde hak ettikleri noktaya gidecekler...
    elinde göltaş olanlara hayırlı olsun,hayrını görsünler..

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir,kişisel görüştür...

2. göl enerji dediklerimin arkasındayım mevsimsel üretim her zaman üretim ve hali ile satım fazla olur yıla yayılan üretim mümkün değil gölenerjinin sayfasından baktım acaba ben mi yanlış yorumluyorum diye
    http://www.goltasenerji.com.tr/pdf/faaliyet2018.pdf bakabilirsin üretim ne zaman diye

3. göltaş ne bilançoları iç etti bu seferde edecek mi göreceğiz yüzde 3/5 yükselince sakın ha bak gördün mü deme tarihi dip noktasından bölünen hisse 15 ile açıldı ve şu an 9.84 bilelimde

4. Arkadaşlar yazmıyayım diyorum ama dayanamıyorum. Dolar 3 TL degılken 43 milyon kar açıkladı biz o gün eksi kapattık. Bilanço isterse 500 milyon kar gelsin yine isterse eksi kapatır. Aksini düşünen göltaş ta eski değildir. Bu hissenin bilanço ile ilgisi yok. Bu haberi ister kullanır 15 yapar ister kullanmaz 8 yapar. Bunu bir yere yazın. Lütfen boş hayallere kapılmayın başkasınıda kaptırmayın. İsterse 100 olsun. Bunların Allah belasını versin binlerce kez. Bunlara izin veren göz yumanlarında Allah belasını versin inşallah. Bu mübarek gecede tek dileğim budur. Biz girdik çıkamıyoruz. Yeni gelmeyi düşünenlerin kulağına küpe olsun. Pazartesi görecegız ne olacak. Yuzde 20 yapsa ne olur 12 TL. Komedi yeminle yaaa. Neyse boşuna hayallere kapılmayın pazartesi görüşürüz. İyi geceler.

5. Ekonominin yavaşladığı,inşaat sektörünün durma noktasına geldiği noktada,yüklü finansman giderine rağmen böyle bir kar bana göre büyük başarıdır.
    Lakin benim görüşümden ziyade piyasa aktörlerinin ne düşüneceği önemli.

6. işte bunu demek istiyorum teşekkürler göltaş nikli ve kızılmartı

7. clasöan02 umarım ben yanılırım keşke ben yanılsam tek dileğim yanılmam

Bir kez de yanılın ulen
    İnşaAllah sizi yanıltır bizide sevindirir
    dipteyiz döneceğiz bu bilanço,iştirak satışı, hisse alımı vs. bir sekilde olacak

Sayfa 44/287 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •