Sayfa 45/289 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 353 - 360 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    işte bunu demek istiyorum teşekkürler göltaş nikli ve kızılmartı
    Kendini biraz yukarı atıp marj bıraksa onada razıyım.Önümüzde seçim var ve hiçde normal geçeceğini düşünmüyorum.endeksin dibinin burası olduğunuda sanmıyorum.Bende sizin gibi inşallah yanılırım.Ne olursa olsun hissedeyim sonuçta.

2. serdar vala yanılsam da bende kazansam hisse geri alımı boşa para harcama iştirak satışı çok zor belki aksue o bile mümkün değil her türlü teklife hayır dediler . bilanço ile golts ne olur bilemem kur riski halen devam ediyor

kur riskinden iştirak satışı kurtarabilir
    hocam yanılın da hepimiz kazanak

4. Cool

İşin özeti burda eskiler olarak çok dertliyiz,en iyimizin maliyeti bölünmüş fiyatla 25-30tl tabi bu kur ve vade farksiz,onları eklemiyoruz,sonu gelmiyen gerilimli ülke gündeminden dolayı ana parayı kurtarma derdindeyiz artik.benim 5 senem oldu herhalde ve bu seneler boyunca hep ayni mevzular konuşuldu.sermaye artırımı,satış,bilanço iyi geldi veya kotu geldi ,antalyadaki arsalar,navlun,taruman,neslihanin maaşı, gibi gibi.önceki genel kurullarda yatırımlar bitince sermaye arttırımı için hazır olacağız diyen Neslihan yatırım kurumları %150 uygun gördü suç onların diyecek kadar tilki,oda yetmedi deli bir geri alim açıkladık dedi değer olarak da hisse basina 11 TL uygundur dediler).evet biz eskiler yanlış şirkete yanlış zamanda yatırım yaptık.belki en doğru zaman bu zamanlar bazen diyorum ki param olsada 7 TL gelsinde 30-40 bin aliyim).ama AMK yıllarca lotumuzu fazla artiramadan öküz gibi izledik.şahsî olarak artik batik olarak görüyorum kendimi ve kesinlikle en son satacağım hisse senedim göttaş..bizler artik bu hisseyi iyi tanıyoruz kizmamiz yeni gelip yazanlara değil.sadece fazla övgüyü hakmediyor bu adi şirket..tabiki en büyük hak verdiğim nokta 30 TL değilde buralarda almak daha güzel olurdu bunca yılın ardından..hep kendi içimden fantazi yapmisimdir ben bunlar gibi adi patron olsam önce kotu bilanco sonra küçük bir bedelsiz yaparım beklenti hem sonlandırmış olurum hem de baskıyı artiririp milleti dokerim,sonra tak bir bedelli ,herkes AMK ne oluruz der bir afallar,sonra tak bir enerji satışı, dipten bir tren kaldırım sonra tak iyi süslü bilancolar,tak tak birde şirketi kople satarım. Eeee AMK Neslihan eşek değil ya bizide danışman alır yanina artik... biraz olsun deşarj oldum bütün ortaklar kendinize iyi bakin özellikle aklınıza ve sagliginiza

5.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    112.5 değil 12.5 geldi abartmamak lazım
    12 aylıga göre süper degil mi

6. çimento tarafı iyi değil göl enerji kurtarıcı oldu arkdaşın anlamadığı göl enerji mevsimsel üretim yapar kaç çeyrek destek çıkacak ben bunu demeye çalıştım heee muğla ve çevresinde yaz ve sonbaharda da yağış olursa ki mümkün değil zor bu iş
    her şeye rağmen güzel tabiki
    ama göltaş bilanço ile hareket etmedi on yılllardır
    ihracatı da abartmayın 22 milyondan 37 milyona çıkmış

7.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    çimento tarafı iyi değil göl enerji kurtarıcı oldu arkdaşın anlamadığı göl enerji mevsimsel üretim yapar kaç çeyrek destek çıkacak ben bunu demeye çalıştım heee muğla ve çevresinde yaz ve sonbaharda da yağış olursa ki mümkün değil zor bu iş
    her şeye rağmen güzel tabiki
    ama göltaş bilanço ile hareket etmedi on yılllardır
    ihracatı da abartmayın 22 milyondan 37 milyona çıkmış
    Sayın Rowing bu bilanço seni nasıl memnun edemediyse, daha ne yapılması gerekiyor...Hisse tarihi diplerde, bütün çimento fabrikalarının döküldüğü bu dönemde beklentierin üzerinde kar açıklamış, sürekli artan bir ivme ile ihracat gelirleri artmış, iki tane barajı olan enerji şirketi ekstra para kazandırmış, toplam hasılatta adana çimentoyu sollamış, bu bozuk ortamda güzel bilanço açıklanmış sen hala ensede boza pişirmeye çalışyırsun.. Bırakta 3-5 gün de olsa keyf edelim. Hep muhalefet hep muhalefet.. Elinde hisse olan birisi için çok garip hareketler bunlarr. Varsa tabii.
    Son düzenleme : albea34; 11-05-2019 saat: 22:56.

8. Şu anki piyasa şartlarına göre güzel bir bilanço geldi diyebiliriz. Finansman giderlerine çözüm bulunabilse çok daha iyi yerlerde olabilecek bir şirket bu piyasa değerinde bu fiyatlarda sürünüyor resmen.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Sayfa 45/289 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •