Sayfa 47/290 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 369 - 376 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    eksi kapatırsa şaşırmayın. yazmıycam da .bazı arkadaşlar hala bazı şeyleri anlamıyorlar.buradan kanıt olsun diye yazıyorum.umarım yanılırım.haksız cıkarım.ama göltaş sağolsun düşme konusunda hiç yanıltmıyor.
    Eski orti aklımdan gecen benimde aynen o .hatta bir anket yapalım diyecektim aramasizda.bugün eksi mi kapatir - artı mi?.ama bunların ötesinde inanki şu GÖTTAŞ yaptığı hicbir hareket beni az bir olsun heycanlandirmiyor..sadece iki lakirdi olsun diyorum uzun zaman oldu yazmiyali..anca dayanabildim sizde yazın kimseye takilmayin eski dostları burada görmek güzel hissettiriyor..mariner,uzun vadeci,valentino iki satir yazsalarda GÖTTAŞ TOPİĞİ geçmişi hatirlasa nasıl mücadele ettiklerini ne temel ne teknik işlediğini bütün enstrümanlarin havada kaldığını tekrar tekrar anlatsa..heleki valentino nun bilanço ongurelerini duysalar..neyseee simdi de rowing var))

2. ama öyle demeyin göl enerji para basmışmışta çimento ihracat yapmışmışta genel kurulda onu söylemişmişte vay efenim pu varmışta vay efenim trend dibiymişde
    10.00 ve 9.99 da 23 bin cüvarı var altı boş
    haaaa bu arada hacimli gitse bile değişen birşey olmaz

3.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    ama öyle demeyin göl enerji para basmışmışta çimento ihracat yapmışmışta genel kurulda onu söylemişmişte vay efenim pu varmışta vay efenim trend dibiymişde
    10.00 ve 9.99 da 23 bin cüvarı var altı boş
    haaaa bu arada hacimli gitse bile değişen birşey olmaz
    Kimseye kizamaiyorum Neslihan bile..kendime bile ..90 lardan 60 lara geldiği zaman satıp cikcagima kendimi o kadar inandirmisdim ki,aşkın gözü kordur lafını unutmuştum..%150 bedellsizzi verdiği gün arkama bakmadan satacaktim bunca yılın vadesini dusunuerekyine duygusal davrandim..kimseye kizamiyorum bizim boyle bir borsada olmamamiz gerekir..biz hisseye aşık oluyoruz.. Bunca zaman sonra da birakamiyoruz büyük zararlara..açık nett söylüyorum 6-7 TL civarı gelirse ve küresel bir savaş veya çalkantı olmazsa bütün portföyü bu GÖTTAŞ cevirecem tam batacam ..oda kurtulur bende bu eziyetten

4. benim itirazım golts abartılması gerçekte abartılacak duran varlıkları ve iştiraki var ama sözkonusu olan yönetm ve anlayışı ayrıca imtiyazlı durum sorun bu bu düzelmeden bilanço teknik boş şeyler

5. Ciğeri beş para etmez golts, geçmişte dünya zarar yazdırmıştı bana ki borsada buna bulaşıp da çarpılmayan yok zaten.
    Bilanço genel olarak iyi olsa da, hisse dipte olsa da yine güven vermiyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by lpö Yazıyı Oku
    Nasıl arkadaşlar GÖTTAŞ ile tanistiginiza memmunmusunuz.sabahları böyle olur ama öğlenleri ve ikindi vakitleri daha bir GÖTTAŞ olur..GAP ı doldurmadan gitmez ..bilanço tavanlari o zaman gelir..su gelir gümbür gümbür GÖTTAŞ sen biraz otur)
    Evet GAP kapandı ilk seansda yaniltmadi herzamanki gibi .bazı ustalar sabah mavi kuşta şöyle dedik boyle oldu %5 yukarda bilanço etkisi dedik diye ustalıklarını konustururp acaba kaç kişi bugün mallandirdilar merak ediyorum..bugün sabah alan var mi yeni ortaklar? Komik bedelsizde hadi biz anlamadik ama şu komik geri allim adı altında köstek fiyatı verdiklerinde de yeni gelen arkadaşlar anlamaliydi

7. şimdi çıkacaktır bazıları vay endeks zaten çöktü vay efenim 2014 de 65 bin ile başlayan yükselen trend kırıldı .105 de kırsaydı bugün golt eksi kapayacaktı

8.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    şimdi çıkacaktır bazıları vay endeks zaten çöktü vay efenim 2014 de 65 bin ile başlayan yükselen trend kırıldı .105 de kırsaydı bugün golt eksi kapayacaktı
    ya kardeş hep olumsuz yazıyorsun,bu kadar olumsuz düşüncelere sahipsen ne işin var göltaşta.gerçi sizde olduğunada pek inanmıyorum ya..sattıysan sattın aldıysan aldın...hayrını gör...
    burda millet kıçından soluyor yıllardır millet küllüm olmuş..perişan haldeler...
    bırak bizi kendi halimize .neyin ne olduğunu biz biliyoruz merak etme...daha fazla moral bozmanın anlamı yok...
    ha ben bugünde aldım bugün aldığımdanda zarardayım .üzülmüyormuyuz evet üzülüyoruz.ama yapacak bişey yok..
    borsada bu durum göltaşa da mahsus değil...git diğer sayfalara bak millet ne halde....
    yazık günah ....elbet bu günlerde geçecektir...

YTD

Sayfa 47/290 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •