Sayfa 50/290 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 393 - 400 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Tekrar ediyorum.. Eğer hisse 50 lira olsaydı ve milletin canı yanmış olsaydı bende katılırdım dikkat edin diye.. Lakin hisse şu an bedavadan bile ucuz.. Buralardan yatırım yapan eğer ülke batmaz ise 1 sene içerisinde en az %100 kar eder.. Ya ben anlatamıyorum yada sendroma kapılanlar anlamıyor.. şu an hisse bedava bedava bedava..
    Haklisin orti biz kimseye buradan almasin demedik .güzel fiyatlar alim için,sadece firmanın yönetim şeklini,mantalitesini,borcunu, nasıl huplendigni anlatiyoruz ha sen gelir alirsin kimse niye geldin aldın demez.tekrar diyorum 6-7 TL gelsin sadece maliyet düşürmek için alırım,yoksa bedava -bedava olduğu için değil..dediğin birseyi herkes umut ederek bekliyor bu ülke batmazsa gidecek bir sürü hisse var.tekrar tekrar söylüyorum evet bizim canımız yandı çünkü en iyimiz 65 TL maliyetle 5 yildir bekliyoruz ve hisse 9 TL dolaşıyor.ve bu zaman suresi içerisinde genel kurullarda da verilen hicbir söz gerçekleşmedi.tekrar tekrar söylüyorum alırken kactane iştirakleri var bunların borcu ne ne iş yaparlar diye bakin.yönetimdekilerin %80 akraba ve hepsinin yuksek maaş aldıklarını bilin,bitmeyen bir finansman gideri olduğunu.çaldıklarını bilin.ama bu bir patron kağıdı nasıl buralara anlamsız(battı mı?),şekilde geldiyse bir bakmişsiniz ki yine anlamsız şekilde çıkabilir..hem 1 yıl beklemeye gerekse yok belki yarında olabilir,bugün de bunlar ihtimal..ihtimali olmayan ise her sene düzenli kar açıklayan döviz borcu karşılığı olan şirketlerdir..neysee bana gore uzun bir aradan sonra o kadar cok yazdım ki bu bana 6 ay yeter.buralar size emanet kimseyi kırmadan yazmayı unutmayalım.Allah hepinize sağlık ve huzur versin.Çalılarin arkasında bekliyoruz birgün marsa gider diye)

2. uzunca yıllar sonrasında aranıza katıldım.Herkese bol kazançlar diliyorum

3. Genel kurul tutanağındaki bilgileri tetkik ettiğimde 2 husus öne çıktığını gözlemledim.1. si 2018 yılında ülkede daralma söz konusu iken şirket daralmadan kaynaklanan olumsuz etkileri isimlerini bile yeni duyduğum ülkelere ihracat yaparak izole etmesi
    2.si Göltaş enerjinin 2019 yılının ilk 4 ayındaki elektrik üretiminin 2018 yılında üretilen elektriğe bedel olması ve yüksek kar açıklaması, buradan artık şunu söyleyebiliriz çimento+elektrik üretimi birbirini tamamlayan bundan sonra yatırımcı olarak zaafiyete düşmemiz büyük oranda ortadan kalkmış olacağını düşünüyorum.Benim için çimentodan daha ziyade GÖLTAŞ ENERJİNİN performansını izlemek olucak. Enerjinin büyük karlar yazacağı döneme girdiğini düşünüyorum.
    Saygılarımla.

4. Meşhur hikayedir bir kuyumcu çırağına zümrüt taş vermiş ve değerini öğretmiş...

https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...tildi-4816546/
    Bir paslanmaz tavşan 91mio dolar

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...-etti-4790583/
    Bir cami 35mio dolar

Göltaş, bildiğin taş işte 🙂 29mio dolar

5. ENERJİ TARAFINDA ÜRETİM AYNI HIZLA DEVAM EDİYOR.. 2. ÇEYREKTE DE KARI ÇOK OLUMLU ETKİLEYECEK.. İHRACATA YÖNELİK ÜRETİMİ YAPILACAK OLAN BEYAZ ÇİMENTO ÜRETİMİNDE TEST ÜRETİMLERİ DEVAM EDİYOR, YAKINDA İNŞALLAH ÜRETİME BAŞLANACAK.. İHRACAT YAPILAN ÜLKELERE MEKSİKA DA EKLENMİŞ..

BUNLAR TEMEL HABERLER

BİRAZDA TEKNİK BAKALIM...... BU KADAR SIKIŞMANIN PATLAMASI İNŞALLAH BÜYÜK OLACAK.. RSI DE BAĞIRIYOR YETER ARTIK..

Son düzenleme : albea34; 16-05-2019 saat: 12:59.

6. albea tüm dünyaya ihracat yapsa nolcak 30 milyon kur farkı zararı olacak döviz düşmezse

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Güzel kardeşim kur zararı olmasa, iç piyasa daralması olmasa, yönetimsel sıkıntı olmasa 10 liraya bu şirketin hissesini alabilirmisin.. Konya çimento ile kıyasla, bakalım ne göreceksin...
    Teknik olarak 10.30 üzeri kapanış yaparsa takoz kırılır formasyon hedefi 17 lira olur.. Benimkisi sadece fantezi olacak diye birsey yok..

8.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim kur zararı olmasa, iç piyasa daralması olmasa, yönetimsel sıkıntı olmasa 10 liraya bu şirketin hissesini alabilirmisin.. Konya çimento ile kıyasla, bakalım ne göreceksin...
    Teknik olarak 10.30 üzeri kapanış yaparsa takoz kırılır formasyon hedefi 17 lira olur.. Benimkisi sadece fantezi olacak diye birsey yok..
    şirketi yönetenlerin fantezisi yüzünden bu haldeyiz. zevk almaya calışıyoruz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 50/290 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •