Sayfa 53/287 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 2290 madde; 417 - 424 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Göltaş İSO 500 2018 yılında 475.sıradan listeye giriş yaptı. Üretimden satışlar 439.094.907 TL
    Hissenin piyasa fiyatlaması ülkenin geldiği durumu da gösteriyor. 2019 kayıp yıl olacak.

2. 21.12.2018 tarihli mesajımı noktasına virgülüne dokunmadan yazıyorum.
    O tarihte hisse 13,73 fiyattan kapatmış.( Bölündükten 1 gün sonra )
    Ve hala düşmeye devam ediyor.
    Bu fiyatlardan bile alıcı bulabiliyorsa pes doğrusu...

"Arkadaşlar sorun şu : Kağıda yeni alıcılar geldiği sürece bu adamlar mal vermeye devam ederler.En ufak bir harekette burası mahşer yerine dönüyor.Bedava mal dağıtılırcasına millet kağıda hücum ediyor.Kimseye al-sat diyemiyoruz ama en azından seyredin deme hakkımız var.Ş.r.fsizliği ile tescilli bir kağıt rüştünü ispat etmeden pozisyon almanın bir mantığı yok.
    Adamın biri Eminönü caminin önünde bütün ömrü boyunca limonata diye su satmış ve yıllarca para kazanıp emekli olmuş.
    Koskoca borsada illaki bu kağıdı alan birileri çıkacak , limonata diye aldığınız su çıkarsa yukarıda yazdığım aklınıza gelsin.
    Limonata diye aldım su çıktı , satıcıyı kutlamak lazım."

3. Yine dayanamadım ama 9.50 altı 6.00 TL bilançonun bunu döndürmeye yetmeyeceğini biliyorduk RSI diplerde ama gerçek bir,tepki yok..işin kötüsü S 400 gibi bir fırtına gittikçe yaklaşıyor.. Bekliyorum gelirse bir miktar alcam çünkü bu siyasi ve jeopolitik coğrafyada daha aşağı gelme ihtimaline karşı mermiyi bitirmemek lazim..

Allahım nasıl bir tuzağa düştük,
    Yıllardır beklediğime mi?
    O kadar hisse içerisinde nasıl da bunu bulmuşum?
    Maliyetin 1/3 fiyatına düşmüş nasıl bir girdap??????
    Bizim admin bile onlardan sanli en ufak bir sinkaf ta ya ceza yada yazıyı kaldırıyor..........

Bu kadar kişinin ahının aldınız ya ne bu tarafta ne de o tarafta size rahat yok Allah sizi ........

5. La sikipet bilançoya göre defter değeri ne durdun milleti dürzü

Alıntı Originally Posted by nht Yazıyı Oku
    Allahım nasıl bir tuzağa düştük,
    Yıllardır beklediğime mi?
    O kadar hisse içerisinde nasıl da bunu bulmuşum?
    Maliyetin 1/3 fiyatına düşmüş nasıl bir girdap??????
    Bizim admin bile onlardan sanli en ufak bir sinkaf ta ya ceza yada yazıyı kaldırıyor..........

Bu kadar kişinin ahının aldınız ya ne bu tarafta ne de o tarafta size rahat yok Allah sizi ........
    Düzelecek İnşaAllah

7.  Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    ENERJİ TARAFINDA ÜRETİM AYNI HIZLA DEVAM EDİYOR.. 2. ÇEYREKTE DE KARI ÇOK OLUMLU ETKİLEYECEK.. İHRACATA YÖNELİK ÜRETİMİ YAPILACAK OLAN BEYAZ ÇİMENTO ÜRETİMİNDE TEST ÜRETİMLERİ DEVAM EDİYOR, YAKINDA İNŞALLAH ÜRETİME BAŞLANACAK.. İHRACAT YAPILAN ÜLKELERE MEKSİKA DA EKLENMİŞ..

BUNLAR TEMEL HABERLER

BİRAZDA TEKNİK BAKALIM...... BU KADAR SIKIŞMANIN PATLAMASI İNŞALLAH BÜYÜK OLACAK.. RSI DE BAĞIRIYOR YETER ARTIK..

ALÇALAN TAKOZ YUKARI KIRMIŞ GÜZEL HABERLE HEDEFE GİDEBİLİR..

Çimento ihracatı 5 ayda yüzde 60 arttı!!!

https://www.bloomberght.com/cimento-...mpression=true

Sayfa 53/287 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •