Sayfa 64/289 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 505 - 512 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Afyon çimento brüt kâr bile açıklayamadı.göltaş da umut elektrikte ... çimentonun hem fiyat hem ciro artışı lazım o da son çeyrekte belki

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 1 haftadır sinsice süren satışlar bilanço gelmeden yapılan insider satış ise bunu yapan ve yaptıran kulağı delikleri SPK lık yapmak boynumuzun borcu olsun, burayı okuyan yönetimdeki zevat Beyler ve de Bayanlar emin olun şaka yapmıyoruz, varsa eğer bu pervasızlığın karşılığını görmeniz lazım,,, satışa devam edin siz....

3. Alçak hisse ve üzerinde koşturanlar; derdiniz dolar, euro olmadığı anlaşıldı. Öyle olsaydı dolar 5850 den 5494 geldi siz %2.35 fiyatı düşürmezdiniz. Bu yaptıklarınızı hiç bir akıl izah edemiyor. Alçaklar... Bu günler sizin olsun, daha güzel günler bizi beklediğine inancım her geçen gün daha da artıyor

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl süzgecinden geçirilmeden başkasının yönlendirmesi ile yatırım yapar iseniz büyük zararlar edebilirsiniz. İyi araştır kararını ona göre ver.

Umurumda değil 3-4 yıldır bekliyorum param çöp oldu zaten artık hiç tepkide vermiyorum bu ş...... lere.
    Birde derlerki kadınlar vicdan sahibi olur genel kuruldu sıraya dizilmiş hanımefendileri dinlerken içi boş insanlar olduklarını daha iyi anladım............

5. eski göltaşcı arkadaşlara selam olsun...

6.  Alıntı Originally Posted by akhunabey Yazıyı Oku
    eski göltaşcı arkadaşlara selam olsun...
    A.s bende eskidigime inanamiyorum.8 yıl olmus

7. ne oldu yahu gelmedi mi bilanço enerjinin karını hesaplayacak makina bulamamışlardır ondan gecikmiştir bilanço
    halen kar gelince gideceğini sanmak ne acınası durum 46 milyon tl olduğunda ne olmuş bir bakın

8. sorun ne kar ne satış ne bilanço
    hiç düşündünüz mü yıllardır dağıtmadığı temettüler nerde ?

Sayfa 64/289 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •