Sayfa 72/289 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 569 - 576 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Artık yalancı çoban hikayesi kimse inanmiyor

Hem $ hem TL bazlı aylik grafik umut verici

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku

bu resme bakıp bakıp iç geçirmeli

son iki yıldır yatırımcısına kan ağlatmış bir goltas var!
    nereye kadar ...

6.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Çuvala mızrak sığmıyor desek kızıyorsun
    yok üstad ne kızması. o arkadas zaten mızrağını çuvalını aldı gitti sanırım sesi çıkmıyor. millet zannediyor ki biz çıksın istemiyoruz. niye aptalmıyız biz???? ancak çıkacak bir sey yokken de he valla ne guzel hersey falan fılan demek zorun da da degılız. bak ne yazdım uzun aradan sonra "bugun ki (29.08.2019) olanlardan sonra yorum yapmıyorsak tamamdır olmuşuyz biz..." boyle devam edersek güzel birseyler olur ınsallah. ben hala çok güzel günlere hala var diyorum ama belli mi olur belki erken gelir güzel günler. Allah sonumuzu hayır eylesin. beklemeye devam.

Sn. Golts
    Aylık grafikle analiz yapiyorum. Uzun vadeli bakarım. Gördüğüm şu ki hisse diplere gelmiş ve tepki verecek. Nasıl 2 yıl düştüyse belki aynı yere 3 yılda gelecek

8.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    yok üstad ne kızması. o arkadas zaten mızrağını çuvalını aldı gitti sanırım sesi çıkmıyor. millet zannediyor ki biz çıksın istemiyoruz. niye aptalmıyız biz???? ancak çıkacak bir sey yokken de he valla ne guzel hersey falan fılan demek zorun da da degılız. bak ne yazdım uzun aradan sonra "bugun ki (29.08.2019) olanlardan sonra yorum yapmıyorsak tamamdır olmuşuyz biz..." boyle devam edersek güzel birseyler olur ınsallah. ben hala çok güzel günlere hala var diyorum ama belli mi olur belki erken gelir güzel günler. Allah sonumuzu hayır eylesin. beklemeye devam.
    Mızrak çuvala sigmiyordu.mızrak baktı bu goltastan bir cacık olmayacak utandı boynunu eydi.artik çuvala rahatça sigiyor

Sayfa 72/289 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •