Sayfa 77/289 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 609 - 616 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Orma giderken Göltaşın burada kalması ne kadar acı bir durum.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Orma giderken Göltaşın burada kalması ne kadar acı bir durum.
    Ormayı pek bilen yok, küçük yatırımcıda yok o gitmeyecekte bumu gidecekti, göltaş biraz hareketlendiği an sanki herkes bunu takip ediyor gibi atlayıveriyorlar burdaki tahta yapıcıda al satla para kazanıyor, yani tahtayı yapana kızmayalım birazda gitmemesinin sebebide biziz.

3.  Alıntı Originally Posted by kapadokyalı Yazıyı Oku
    Ormayı pek bilen yok, küçük yatırımcıda yok o gitmeyecekte bumu gidecekti, göltaş biraz hareketlendiği an sanki herkes bunu takip ediyor gibi atlayıveriyorlar burdaki tahta yapıcıda al satla para kazanıyor, yani tahtayı yapana kızmayalım birazda gitmemesinin sebebide biziz.
    Borsada yatırımcıya kazanma şansı vermeyeceklerse gelirlerini paylaşmayacaklarsa borsada olmalarının mantığı ne. Göltaşta maliyetim düşük ve şükür kardayım ama ne kadar karda olursam olayım koskoca şirketin burada olması bu fiyatlarda olması herhalde yönetenleri utandırıyordur diye düşünüyorum.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. 3022b581a5b.jpg

teknik görünüm
    Al,sat,tut tavsiyesi değildir.

5. 10 liralarda alın diye boğazımızı yırttık.. Ama birleri hep köstek oldu.. %40 olmuş... Alana tutana bereketli olsun.. Bu izlediğiniz fragman, film daha yeni başlıyor..

6. Elektrik fiyatlarının artması, üretici olan hisseye hiç mi etkisi olmaz. Spek efendi uyuyormusun

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Akıl süzgecinden geçirilmeden başkasının yönlendirmesi ile yatırım yapar iseniz büyük zararlar edebilirsiniz. İyi araştır kararını ona göre ver.

7. Maliyetler çok yukarılarda olduğu için tahtanın satış kademeleri normalinde bomboş,bu üç adım ileri iki adım geri modunu mal toplama çabasının bir parçası olduğunu ve birilerinin burda büyük bir planı olduğunu tahmin ediyorum,bu silkeleme modu sonlandığında birden hızlanacaktır,kaşla göz arasında işlerini hallederler,sabır istiyor.
    Al,sat,tut tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by baytrader Yazıyı Oku
    Maliyetler çok yukarılarda olduğu için tahtanın satış kademeleri normalinde bomboş,bu üç adım ileri iki adım geri modunu mal toplama çabasının bir parçası olduğunu ve birilerinin burda büyük bir planı olduğunu tahmin ediyorum,bu silkeleme modu sonlandığında birden hızlanacaktır,kaşla göz arasında işlerini hallederler,sabır istiyor.
    Beni yanlış anlamayın amacım ne morel bozmak nede sizi suçlamak belki sizde okumussunuzdur yıllardır o kadar çok yazıldı bu tip şeyler geçen en yukselenler arasında iken bile hisse 2 veya 3 kişi yazmış .tabiki elbet birgün çıkacak ama emin olun görüp göreceği rakam belki parami kurtarmaya yetmeyecek herkesin bir bekleyiş sebebi var benimki tamamen inattan.

Sayfa 77/289 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •