Sayfa 78/289 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 617 - 624 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Son günlerde tahta iyice duruldu inşallah yukarı yönlü bir hareketin müjdecisi olur bu durulma.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

2. 10 yıldır yatay piyasanın kitabını yazan mardin çimento kriz miriz dinlemedi çıldırdı, tarihi zirvesinin üstünde işlem görüyor! darası benzeri göltaş'a diyelim.
    Al,sat,tut tavsiyesi değildir.

3. suriye meselesinde güvenli bölge için tamam Mardin çok yakın, ama illa ki Mardin Çimento dan temin edilecek diye bir şart yok. Adana ne kadar yakınsa Isparta da yakın.. Nakliye o kadar etkilemez maliyetleri.. Oyak Grubu pahalı satar zaten. En ucuz çimento Göltaş da .. Garibana destek olmak lazım.. Göltaş ın malları hem ucuz, hem kaliteli, hem de kampanya var... AdANA larda tavan.. Valla Göltaş ın bişeyi eksik değil.. hem de en ucuzu.. Spek mi lazım illa ki

***GOLTS*** GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi

***GOLTS*** GÖLTAŞ GÖLLER BÖLGESİ ÇİMENTO SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    .
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Bildirime Konu Durumun Niteliği
    Döner Fırın 2 ‘nin Duruşu
    Durdurulan/İmkansız Hale Gelen Faaliyetler Hakkında Bilgi
    Şirketimizin klinker üretimini gerçekleştirdiği Döner Fırın 2 'nin durdurulması
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Nedeni
    Planlı bakımın gerçekleştirilmesi için
    Varsa Yetkili Organ Karar Tarihi
    Yönetim Kurulu 07.10.2019 tarih ve 2019/23 nolu kararı
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Geçerlik Tarihi
    07.10.2019
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Üretimine Etkisi
    Yoktur.
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Satışlarına Etkisi
    Yoktur.
    Kısmen Durdurma Sözkonusu ise Durdurulan Faaliyetlerin Toplam Üretim ve Satışlar İçindeki Payı
    Planlı klinker stokumuz dolayısıyla söz konusu duruş üretim ve satışımızı etkilememektedir.
    İş Akitleri Feshedilen/Feshedilecek Kişi Sayısı
    Yoktur.
    Ödenen/Ödenecek Kıdem Ve İhbar Tazminatlarının Toplamı
    Yoktur.
    Şirket Yönetimince Alınan Tedbirler
    Planlı klinker stoku bulunmaktadır.
    Yeniden Faaliyete Başlanması İçin Gerçekleşmesi Gereken Olaylar
    Planlı bakımın tamamlanması.
    Yeniden Faaliyete Başlanacaksa Öngörülen Tarih
    25.10.2019
    Şirketin Süreklilik Varsayımının Nasıl Etkileneceği
    Duruşun şirketin sürekliliğine bir etkisi yoktur.
    Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu' nun 07.10.2019 Tarih 2019/23 nolu toplantısında planlı bakımın gerçekleştirilmesi için, Şirketimiz klinker üretiminin gerçekleştirildiği 2. fırının yaklaşık 20 günlük süre için duruşa geçirilmesine karar verilmiştir. Planlı klinker stokumuz 20 günlük duruş süresince tam kapasite çimento üretmeye yetecek seviyededir. Dolayısıyla bu duruştan çimento üretim ve satışlarımız etkilenmeyecektir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/791007

BIST

(07/10/2019 - 18:01:22)

*göltaş: şirketimiz klinker üretiminin gerçekleştirildiği 2. Fırının yaklaşık 20 günlük süre için duruşa geçirilmesine karar verilmiştir

(07/10/2019 - 18:02:00)

*göltaş: Planlı klinker stokumuz 20 günlük duruş süresince tam kapasite çimento üretmeye yetecek seviyededir, dolayısıyla bu duruştan çimento üretim ve satışlarımız etkilenmeyecektir

(07/10/2019 - 18:02:30)

Nasıl bir oyun içindesiniz gitmeyen çimento kalmadı

8. dün tarman 22000 lot almış bakalım devamı gelecekmi

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 78/289 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz