Sayfa 86/290 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 2313 madde; 681 - 688 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. Sonra ben bunlar s.rfsiz deyince suçlu oluyorum. endeks 105 bunlar aval aval bakıyor sonra endeks atıyorum 108 oluyor bunlar en geriden gelip 17 oluyorlar birileri çıkıp bak 14 ten 17 oldu muhabbeti yapıyor. ya arkadaşlar düştük bir kuyuya Allah kurtara. 14.5 milyon kar geliyor adamlar taban yapacak utanmasa.en büyük sıkıntı belirsizlik bu adamlar bu oyunu çok iyi oynuyor.eminim %99 umuz ya satarsam kesin gider diye satamıyor düşse düşükten alamıyor belki daha da düşer diye.çok yükselceğini düşünenler varsa (ki aramızda çok var) eee al hadi 14 ten 13 ten yok alamıyorsun çünkü ne yapacağı belli değil yarın 10 tl olsa kimse neden oldu diyemiyor. yani anlıyacağınız kör kuyudayız Allah kurtara...

Spk bunlara bir el atsa zaten zıplatcaklar.ama elleyen de yok.bunların gelip başını ezeyim diyen de yok. İ tarman bile kenarda izliyor sadece adamın inanılmaz zararı ve beklediği yıllar var.O da inat bir tip.bunlarda onun elinden almak istiyor.o da vermem diyor.çimenlerde bizler eziliyoruz.olan bu. bu şirket ya satılacak ya da i tarman elindekileri anlaşıp satacak bunlara belki o zaman birşeyler olur. ama bu gidişle biz göremeyeceğiz heralde. zarar ötesi acıklayan kağıtlar bile 1 -2 tavan yaparken bizim en son ne zaman tavan olduğumuzu bilen varsa beri gelsin. yani demem o ki arkadaşlar bizde bir şey olsun diye bekliyoruz ama ne olacağı belirsiz yıllar da geçiyor fırsatlar da gidiyor. İnşallah bir an önce bunlarda hatalarından döner veya birileri bunlara el atar. yoksa halimiz harap.

Şahsi düşüncelerim olup .Yatırım tavsiyesi değildir.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

İyi günler.

2.  Alıntı Originally Posted by göltaş Yazıyı Oku
    Sonra ben bunlar s.rfsiz deyince suçlu oluyorum. endeks 105 bunlar aval aval bakıyor sonra endeks atıyorum 108 oluyor bunlar en geriden gelip 17 oluyorlar birileri çıkıp bak 14 ten 17 oldu muhabbeti yapıyor. ya arkadaşlar düştük bir kuyuya Allah kurtara. 14.5 milyon kar geliyor adamlar taban yapacak utanmasa.en büyük sıkıntı belirsizlik bu adamlar bu oyunu çok iyi oynuyor.eminim %99 umuz ya satarsam kesin gider diye satamıyor düşse düşükten alamıyor belki daha da düşer diye.çok yükselceğini düşünenler varsa (ki aramızda çok var) eee al hadi 14 ten 13 ten yok alamıyorsun çünkü ne yapacağı belli değil yarın 10 tl olsa kimse neden oldu diyemiyor. yani anlıyacağınız kör kuyudayız Allah kurtara...

Spk bunlara bir el atsa zaten zıplatcaklar.ama elleyen de yok.bunların gelip başını ezeyim diyen de yok. İ tarman bile kenarda izliyor sadece adamın inanılmaz zararı ve beklediği yıllar var.O da inat bir tip.bunlarda onun elinden almak istiyor.o da vermem diyor.çimenlerde bizler eziliyoruz.olan bu. bu şirket ya satılacak ya da i tarman elindekileri anlaşıp satacak bunlara belki o zaman birşeyler olur. ama bu gidişle biz göremeyeceğiz heralde. zarar ötesi acıklayan kağıtlar bile 1 -2 tavan yaparken bizim en son ne zaman tavan olduğumuzu bilen varsa beri gelsin. yani demem o ki arkadaşlar bizde bir şey olsun diye bekliyoruz ama ne olacağı belirsiz yıllar da geçiyor fırsatlar da gidiyor. İnşallah bir an önce bunlarda hatalarından döner veya birileri bunlara el atar. yoksa halimiz harap.

Şahsi düşüncelerim olup .Yatırım tavsiyesi değildir.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

İyi günler.
    Budur...
    Bilançolara baktım, her bakımdan rakiplerine fark atmış bir şirket olmasına rağmen yatırmcıyı cezalandırmaya devam ediyorlar.
    3. çeyrekte 14.5 milyon kar, sene sonu sermayesinden de daha fazla kar yazması da çok olası, ufak da bir teettü veriyor, neden gitmesine izin verilmez.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Budur...
    Bilançolara baktım, her bakımdan rakiplerine fark atmış bir şirket olmasına rağmen yatırmcıyı cezalandırmaya devam ediyorlar.
    3. çeyrekte 14.5 milyon kar, sene sonu sermayesinden de daha fazla kar yazması da çok olası, ufak da bir teettü veriyor, neden gitmesine izin verilmez.
    Geçen günde söylediğim gibi. Biraz zaman tanıyın. Uzun süreden beri bu hissede olanlar eminim vardır. Onlar içinde sabır harici bir şey söylemeyeceğim. Alırken hangi beklentiler ile aldıysanız ve beklentileriniz devam ediyor ise beklentileriniz gerçekleşene kadar bekleyin. Yok böyle değil ise siz bilirsiniz.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

4. Bilançoya Ormanın da karını katmış mıdır?
    Akıl süzgecinden geçirilmeden başkasının yönlendirmesi ile yatırım yapar iseniz büyük zararlar edebilirsiniz. İyi araştır kararını ona göre ver.

Golts ta kötü günler geride kaldı
    Nasıl düştüyse öyle çıkacak
    Ama maliyet dusuremeyenler bir şey kazanamayacak

6. Daha öncede dediğim gibi, biraz sabır göstermek gerekiyor. Mükemmel beklentileri olan bir şirket olmayabilir. Ama elinde iştirak portföyünde Hidroelektrik santral (EŞEN I II) Ambalaj vs gibi kurumlar var. Sonuçta çimento şirketi, inşaat işleri iyi olacak ise beklentileri iyi olur. Ama dolar bazında bakıldığında tarihi diplerinde tarihi zirveleri veya üstünü görür mü bilmem ama hakkında atıp tutulacak bir şirkette değil.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

2009 yılında ki hareketi bekliyorum

Golts ta hedef 23-24 tl , kağıt artık hep boğa. Uzun da 33 tl

Sayfa 86/290 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •