Sayfa 135/289 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. goltasin iştirakleri
    orma
    goltas enerji
    elma su
    goltas beton
    ve kendisi goltas cimento

olarak biliyorum. orma 'daki payı halka açık ve borsadaki fiyatlamasiı bellidir sanirim. goltas enerji için bilinen bir değerleme varmidir? sanirim aksue dede goltas enerji payları mevcut.

SM-G9550 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaman, en bilge olandır; çünkü her şeyi aydınlatır. Thales

Alıntı Originally Posted by ABBASyolcu Yazıyı Oku
    goltasin iştirakleri
    orma
    goltas enerji
    elma su
    goltas beton
    ve kendisi goltas cimento

olarak biliyorum. orma 'daki payı halka açık ve borsadaki fiyatlamasiı bellidir sanirim. goltas enerji için bilinen bir değerleme varmidir? sanirim aksue dede goltas enerji payları mevcut.

SM-G9550 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ORMA daki payı bugünkü anlık %7 primli 9,100 fiyat üzerinden 41.211.000 . Hızla değerleniyor bu aralar.

GÖLTAŞ gerçekten ucuz değerleniyor . Sebebi de yönetime duyulan güvensizlik başka sebep göremiyorum.

Borsada bir çok çimento şirketi var.
    Hepsini bugün yine kıyasladım. Kendime göre değerlemeler yaptım. Diğer şirketlerin fiyatlarına göre kıyaslayınca GOLTS içim 30-35 değer aralığı buluyorum. Değer analizi yapan arkadaşlar bunu biliyordur zaten.

Son çeyrek bilançolara durum böyle. 6 Aylık bilançolara göre yeniden değerlendirmek gerekebilir. Çünkü borsada beklentiler alınır gerçekler satılır.

21 üstü biraz toplayalım dedik kağıda heyecan geldi. Şansmı diyelim.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Spek çıkmasını pek istemiyor anlaşılan. Aşağı sürmek için baya uğraş veriyor.

Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Spek çıkmasını pek istemiyor anlaşılan. Aşağı sürmek için baya uğraş veriyor.

Şöyle söyleyim göltaş ın tersi pistir. Yeter ki bir kokusu çıksın. 10 Yıldır ara ara yükseldiğinde sattıramadığım arkadaşımı arayıp satmadın inşallah, sakın bundan sonra satma dedim. ben de bilmiyorum niye öyle dedim.

6. Goltasin istiraki olan Orma ile ilgili cevabiniz icin teşekkürler sn. playmaker.
    Son düzenleme : ABBASyolcu; 19-07-2020 saat: 14:09.
    Zaman, en bilge olandır; çünkü her şeyi aydınlatır. Thales

Hisseyi ilk defa takibime aldım. Esasında ıspartanın sahip olduğu tek fabrika diyebiliriz. Kendimde ıspartalı olamama rağmen hiç ilgi duymadım. Çok önceleri baya bir süre kapalı kaldığını hatırlıyorum. Yahya demireldi zannederim banka soyarken yakalandıktan sonra. Esasında çok kolay el koyabilirlerdi de rahmetli demirel araya girdi gibi geliyor bana. Açıldıktan sonra bir hareket yaptı sonrada yatıp duruyor zannederim. Şimdilik takip. Alanlar 30 üstü gider diye bekliyorlar zannederim. Eski fiyatına ulaşamamış bir bu kalmış. Diğer hisseler gördükleri fiyatın üstüne çıkmışlar. Yani bu göreceli ucuz kalmış. Şöyle ilk tavanda müşteri bolluğu yaşar gibi duruyor. Herkese hayırlısı.
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Şöyle söyleyim göltaş ın tersi pistir. Yeter ki bir kokusu çıksın. 10 Yıldır ara ara yükseldiğinde sattıramadığım arkadaşımı arayıp satmadın inşallah, sakın bundan sonra satma dedim. ben de bilmiyorum niye öyle dedim.

8.  Alıntı Originally Posted by magnefito Yazıyı Oku
    Hisseyi ilk defa takibime aldım. Esasında ıspartanın sahip olduğu tek fabrika diyebiliriz. Kendimde ıspartalı olamama rağmen hiç ilgi duymadım. Çok önceleri baya bir süre kapalı kaldığını hatırlıyorum. Yahya demireldi zannederim banka soyarken yakalandıktan sonra. Esasında çok kolay el koyabilirlerdi de rahmetli demirel araya girdi gibi geliyor bana. Açıldıktan sonra bir hareket yaptı sonrada yatıp duruyor zannederim. Şimdilik takip. Alanlar 30 üstü gider diye bekliyorlar zannederim. Eski fiyatına ulaşamamış bir bu kalmış. Diğer hisseler gördükleri fiyatın üstüne çıkmışlar. Yani bu göreceli ucuz kalmış. Şöyle ilk tavanda müşteri bolluğu yaşar gibi duruyor. Herkese hayırlısı.

Beklemeye devam ediyoruz bakalım sonuç ne olacak

Sayfa 135/289 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •