Sayfa 100/289 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 793 - 800 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. depremde vefat edenlere ALLAH dan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

2. Gitmeyen tel çimento uçuş yakındır

Yavaş git bünyemiz alışık değil yedin yıllarımızı ş......

4. Şu afyon daha kaç tur atacak bize bilmiyorum.Adamlar bedelsiz yapıyor uçuyor bedelli yapıyor uçuyor. Valla tebrik ediyorum speğini.
    Kendimide bunu yıllarca taşıdığım için ayrıca tebrik ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by kızılmartı Yazıyı Oku
    Şu afyon daha kaç tur atacak bize bilmiyorum.Adamlar bedelsiz yapıyor uçuyor bedelli yapıyor uçuyor. Valla tebrik ediyorum speğini.
    Kendimide bunu yıllarca taşıdığım için ayrıca tebrik ediyorum.
    21 yıldır borsadayım, bunun gibi ha uçtu uçacak diye beni kendine bağlayan başka aşufte olmadı. Kağıtla oynayan tam bir … ama bizde de var bir kabahat. Borsadaki bütün küçük yatırımcılar nasıl oluyor da bu hissede toplanmış. Asıl ilginç olan bu?
    Akıl süzgecinden geçirilmeden başkasının yönlendirmesi ile yatırım yapar iseniz büyük zararlar edebilirsiniz. İyi araştır kararını ona göre ver.

6.  Alıntı Originally Posted by Periyod Yazıyı Oku
    Temennim odur ki, bu kağıtta çekilen her sıkıntının ahı, kağıdın spekinden ve sahiplerinden kat be kat çıkar. Endeks 70 binlerde iken 33 TL olan hisse, endeks 124 binlerde kağıt 18 TL lerde. Bunun izahatı yok. Dandik hisseler bile zirvesine %100 kattı. Sen nasıl bir hissesin. çıkışta endekse paralel artış gösteriyorsunda inişte neden kat be kat düşüyorsun...â�¦â�¦â�¦â�¦â�¦â�¦...
    Nedeni kâr kâr kâr...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bu hissede karin onemi oldugunu dusunmuyorum. bu ceyrek kur kaynakli iyi bilanco gelmiyecegini zaten.herkes gorur. kafa nereye golts oraya gider. Olay gayet net cok uzun suredir hisse yatirimcisini uzmus. Yeterince mal toplanmistir. Bu hissede potansiyelinin sebebi kar degil varliklari oldugunu dusunuyorum. Yeterince mal alamadik.Spek efendi asagi bassada biraz mallansak diye bekliyoruz. Bu hisse gidecekse haberle gidecek kanaatindeyim. He bu hisseye en guzel gelebilecek haberde ortaklik yapisi veya varlik azaltimi ile ilgili olur.
    Bakalim AGALAR ne yapacaklar.
    Bu kadar potansiyel herkesin istahini kabartir.
    BAHANE ELBET BULUNUR.

SM-G9550 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Zaman, en bilge olandır; çünkü her şeyi aydınlatır. Thales

Sayfa 100/289 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •