Sayfa 166/289 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 2312 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by agaveli Yazıyı Oku
    Bizden bu kadar kalanlara bol kazançlar.YTD
    hayrını gör hocam.. kalanlar olarak devam edecez bakalım

2. vur artık şunu tavana da herkes rahatlasın.. ne kapsam kar hesabı sallaya sallaya mı gideceksin tavana nedir??

3. bugün de hayırlısı ile böyle kapattık. güzel bir gündü.. gayet güçlü şekilde ilerliyor ve bende burada yola devam ediyorum.. 28 TL üstü kapanışlar bir üst seviyeye taşır. bir de güzel bir haber falan patlatsa süper olur. bedelsiz sermaye artırımı beklentini de unutmuş değiliz. yarına daha güzel olur inşaallah.. genel bilgileri atayım. AL - SAT - TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    bugün de hayırlısı ile böyle kapattık. güzel bir gündü.. gayet güçlü şekilde ilerliyor ve bende burada yola devam ediyorum.. 28 TL üstü kapanışlar bir üst seviyeye taşır. bir de güzel bir haber falan patlatsa süper olur. bedelsiz sermaye artırımı beklentini de unutmuş değiliz. yarına daha güzel olur inşaallah.. genel bilgileri atayım. AL - SAT - TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Herkese selam. Bosch konya karton egeen neyse göktaş ta benim için odur erbos başladı eskilerden yüksek bedelsiz potansiyeli olanlar binli rakamları geçti cmbtn bileme uçtu gitti. Sanki patlayacak yukarı gibi. Aman ha sadece FIKIRLERIMDIR. YTD.

5. daha gidecek yolumuz var Allah'ın izni ile.. beklentimiz çok, içi boş şirketler ne fiyatlarda geziyor, bu bedava kaldı.. zirvesi bile 45 TL iken artık naz etme patron, getir bunu hak ettiği yere..

6. heyt bee.. patron selamlar yolluyorum sana.. tavan için teşekkürler..

7. sırada 33 - 40 - 45 rakamları.. 45 'de 2011 deki fiyatı.. yani ooooooooooooo.... GÖRÜŞLERİM SADECE BENİ BAĞLAR.. AL SAT TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by kadirz_m Yazıyı Oku
    sırada 33 - 40 - 45 rakamları.. 45 'de 2011 deki fiyatı.. yani ooooooooooooo.... GÖRÜŞLERİM SADECE BENİ BAĞLAR.. AL SAT TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR
    Şu 45 burada bekleyen eskileri anca kurtarır,,iyi gidiyoruz nazar değmesin

Sayfa 166/289 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •