Sayfa 289/289 İlkİlk ... 189239279287288289
Arama sonucu : 2310 madde; 2,305 - 2,310 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    şimdi sattım, kalanlara bol kazançlar
    Alone hocam erken ciktin. Bende dun tavana yakin 574 civari ana lotlari ciktim. Bu ara asagi yukari cok hareketli. 500 lere yaklasirsa trene tekrar atlariz.

Masallah hakkini verdi yukselisin. 320 kusurlerden beridir tasiyorduk. Nerdeyse iki kati oldu.

Ytd

2. Masallah GOLTS eslesme karanlik oda bugun de Tavana yakin gozukuyor. Yuzde 9.75 630 tl de.

Elinde olanlara bol kazanclar.

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Alone hocam erken ciktin. Bende dun tavana yakin 574 civari ana lotlari ciktim. Bu ara asagi yukari cok hareketli. 500 lere yaklasirsa trene tekrar atlariz.

Masallah hakkini verdi yukselisin. 320 kusurlerden beridir tasiyorduk. Nerdeyse iki kati oldu.

Ytd

Kazancınız bereketli ve daim olsun.

Kendi adıma bende kısa vade için fiyatın doygunluk seviyelerine geldiğini düşünsem de satıp alttan alma işini beceremem ve şuan için nakte ihtiyaç duymamam nedeniyle pozisyonumu koruyorum.

Umarım bu sefer bilanço desteğiyle yapılan hareketin sonu, 2021'deki hareketin sonuna benzemez.
    Yazdıklarım küçük bir yatırımcının görüş ve düşünceleri olup, yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

4. Göltaşın konyadan hiçbir eksiği yok üstelik fazlası var rasyoları daha iyi konyanın 11-12 olduğu yerde göltaşın iki katı olması lazım ama gel gör ki göltaş daha 600 lerde bence yolu uzun konya ve egen bedelsiz beklentisi göltaşı unutturmuş zamanı gelince olacak bence.

5. benim hedefim 750 dir. isterse 500 e insin sorun yok. dolar bazlı hedef 750 dir . noktaaaa

6.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Göltaşın konyadan hiçbir eksiği yok üstelik fazlası var rasyoları daha iyi konyanın 11-12 olduğu yerde göltaşın iki katı olması lazım ama gel gör ki göltaş daha 600 lerde bence yolu uzun konya ve egen bedelsiz beklentisi göltaşı unutturmuş zamanı gelince olacak bence.
    Konya nın dolaşımı az,sermayesi düşük ve en önemlisi lotu az....Kıyaslaman olmamış...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 289/289 İlkİlk ... 189239279287288289

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •