Sayfa 107/289 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2310 madde; 849 - 856 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by BACO Yazıyı Oku
    Millet can derdinde sen mal derdindesin
    Haklısın kardeş yazdıklarım o anlama geliyor benim lafım böyle bir ortamda hala ky i ezen patron ve spegine.herkes her alanda taşın altına elini koyarken bunlar durumu fırsat bildiler.unutma çoğu küçük yatırımcı malını Kredi de tartsiyordu insanlar öz kaynak oranı düşünce dün itibariyle satmak zorunda kaldı.patron bende böyle ortamda kasamda para var temettü vereceğim diyemezmiydi,spek ben yıllardır insanları somurdum her şey para değilmiş diyemezmiydi spk patron şirketlerine önlem alamaz mıydı,sadece sorumluluk sağlık bakanı nınmı,senin de benimde çocuk larimizin rızkını yıllardır somurdu srfszlr, adamlarda en ufak değer vatan sevgisi yok 12 yıl oldu mal derdinde olsam ben de satardım.dun bazı ky lerin serzenişi canımı sıkmıştı kusura bakmayın cenabı hak bunlara da bir musibet verir inşallah..

2. Yazdıkların için seni eleştirmiyorum Rabbim herkes neye layıksa onu verir bak Zürriyetler bile bitti Beth dua etme sonra edene döner

3.  Alıntı Originally Posted by BACO Yazıyı Oku
    Millet can derdinde sen mal derdindesin
    Malesef borsa böyle bir yer. Deprem olur ertesi gün çimento fabrikaları tavan olur.
    Ya kabulleneceksin, yada uzak duracaksın.

4. Adamlar kümeste kendilerinden başka tilki istemiyor lar virüs bahane,ne zaman tek başlarına kalırlar hisse o zaman sokağa çıkar, tahtası boş ....

5. Hayatimda gördüğüm en karaktersiz namussuz hisse basmak için bahane arayan. Bu kadar insanin ahı senin yakandan ayrılmaz.

6. Tek tek lot sayiyor ve kesinlikle kuruş kazandırmıyor.

7. Bunun sahibide spegi de tam bir katmerli o Co.... Bulaşmayın bu hisseye 10 senedir milletin kanını emet srfszlr....

8.  Alıntı Originally Posted by upcake Yazıyı Oku
    Bunun sahibide spegi de tam bir katmerli o Co.... Bulaşmayın bu hisseye 10 senedir milletin kanını emet srfszlr....
    Son derece korkak bir kişiliği olmalı...Onu da hisse hareketlerine yansıtıyor...Yazık ölümlü dünya...

Sayfa 107/289 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •