Sayfa 39/290 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon
Arama sonucu : 2313 madde; 305 - 312 arası.

Konu: GOLTS - Göltaş Çimento

1. tarman bunu satın almadan bırakmaz

2.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    tarman bunu satın almadan bırakmaz
    Emeklilik fonları ve yatırım fonlarıda cıktı hisseden. Toplasınlar bakalım.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu günkü hareketini izleyen oldumu? Bu altın kızlar malmı topluyor, yoksa yine sazan avımıydı.

4. altın kızlardan birinin eşi işhan kesici unutmayın olaya sadece çimento gözü işe bakmayın

5. Ömür bitti be kaç yıl oldu.ne heves kaldı ne genclik.

6.  Alıntı Originally Posted by nht Yazıyı Oku
    Bende toplantıya katıldım hiç ama hiç iyimser değilim özet olarak yaptığım konuşmada şunu söyledim 'hisseyi aldığım güne lanet olsun' Özellikle yücel bey ky'ların hislerine tercuman oldular ordaki yaşlı insanların halini görünce hissede ömürlük olduğumuz daha iyi anladım....
    Bu arada yaşlıların poğça börekleri çantalarına indirmeleri de ayrı bir ironiydi......
    Demek ki Poğaça ve börekleri çantalarına indiriyorlardı. Durum bu kadar vahim.
    Akıl süzgecinden geçirilmeden başkasının yönlendirmesi ile yatırım yapar iseniz büyük zararlar edebilirsiniz. İyi araştır kararını ona göre ver.

7.  Alıntı Originally Posted by Periyod Yazıyı Oku
    Demek ki Poğaça ve börekleri çantalarına indiriyorlardı. Durum bu kadar vahim.
    Biride kesicinin hanımıymış, kesicisiz boğazından geçmemiştir, eğer hisseyede bunlar hakimse vay halimize bize biskeüt bile yedirmezler.

8.  Alıntı Originally Posted by hunter06 Yazıyı Oku
    Ömür bitti be kaç yıl oldu.ne heves kaldı ne genclik.
    Canımızı sıkmayalım ortak, hayat bir sınavdan ibaret bizde imtihanı burada veriyoruzdur, İNŞALLAH.

Sayfa 39/290 İlkİlk ... 2937383940414989139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •